Ana Sayfa Haberler Overwatch Online Oyun Dünyasını Baştan Yazacak

Overwatch Online Oyun Dünyasını Baştan Yazacak

0

Overwatch, 15 milyonu aşkın oyuncu ağıyla büyük işler başarmıştı; şimdi ise oyunun ikinci sezon geliyor. Oyun, League of Legends’e benzerliğiyle dikkat çekse de aralarında aslında çok fark var. Gümüş, Altın ve en yüksek düzeyinde Master ve Grandmaster gibi yedi seviyeye bölünen 1 – 5.000 rating, başarıya koşuyor. En son bu başarıya Halo ulaşmıştı. Bu başarının arkasındaki fikir, kötü bir gece geçirdiğiniz zaman kötü performansa yol açıyor, yani oyun bunu hissediyor. Overwatch yapımcısı Jeff Kaplan, yaptığı açıklamada; Beceri derecelendirmelerini oyuncuya bağlı olarak göstermek istiyoruz.’’ dedi. 60 skill sıralaması olan birisi, aslında görev sırasında oyuncularla ilk 600 düzeyiyle yer alacak.

overwatch-3

Beceri derecesi ile doğal olarak rekabetçi maçlar oynanabiliyor. Bir kez verilen bir katmanda/seviyede, gereksinimlerini karşılamak için piskolojinizin iyi olması gerekiyor. Üst düzey master ve grandmaster beceri düzeyleri oynadığınızda ise oyuna tam anlamıyla kendinizi vermeniz gerekmektedir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

overwatch-1

Yazı-tura gibi küçük oyunlarla, ani ölümlerle oyun daha eğlenceli bir hale geliyor. Takımınıza bağlı olarak genel puanlamada, rekabet puan kazanılabilecek. Oyun içinde altın, silah hatta on kat daha fazla mal olacak; en önemlisi de oyun içinde mağlup takım yağmalanabilecek.

overwatch-2

Blizzard desteğiyle harika bir oyun oluşturulduğu söylenilebilir. Harika iki sezon her tweak oyuncusunu bekliyor olacak. Overwatch’in Kasım 2016‘da oyun platformlarındaki yerini alması bekleniyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA