Ana Sayfa Haberler Opera Coast

Opera Coast

0
Paylaş

o1

Opera coast web tarayıcısı sayesinde artık safari veya chrome kullanmayacaksınız. Bu tarayıcı hem oldukça hızlı hem de kişiselleştirilebilmesi bakımından oldukça eğlenceli.

o2

Opera Coast web tarayıcısını açtığınızda daha önceki aramalarınız ile uyuşan yeni haberler, görseller veya videolar karşınıza geliyor.

Ayrıca isterseniz tarayıcının arka planını değiştirebiliyorsunuz. İsterseniz kendi resimlerinizden bile koyabiliyorsunuz.

Bunun dışında uygulamanın en güzel özelliklerinden biri Chrome’da olduğu gibi hata mesajlarını yani Crash raporlarını neredeyse görmüyorsunuz. Yani uygulama hata vermiyor. 

Opera Coast ile beraber kendi içeriğinde yer alan program sayesinde sizi zararlı sitelere karşı uyarıyor ve virüs vb şeylerden koruyor.

o3

 

Favoriler sekmesi ise oldukça hoş görünüyor. Opera Coast uygulamasında performansın yanı sıra birçok detaya önem verilmiş. Kullanılan motifler, search bar’lar, kişiselleştirme..hepsi ön planda tutulmuş.

Hazırlayan : Barış KARAKUŞ

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Paylaş
Önceki İçerikExpensify
Sonraki İçerikPalringo
Avatar
Teknolojiyi yakından takip edip yenilikleri bulup araştıran ve bunları paylaşan bir blog yazarıdır. Şuanda Teknosor firmasında çalışmaktadır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.