Ana Sayfa Haberler Om/One İle Uçan Hoparlörünüz Olsun

Om/One İle Uçan Hoparlörünüz Olsun

0

ucanhoparlor1

Bluetooth lu hoparlörler artık günümüzde çok yaygın olarak bulunuyor ve bir çok çeşidi var.Bunlardan bazıları gerçekten çok ilginç olabiliyor.Om/One isminde üretilen bu bluetoothlu hoparlör havada duruyor.2 parçadan oluşan bu hoparlörün stand kısmı enerji giriş çıkışını kontrol ediyor ve üzerinde hoparlör bulunan manyetik orbu havada tutuyor.

ucanhoparlor2

Cihazın standında bir adet dc girişi bulunuyor.Bu standa ve üzerindeki mıknatıslara güç sağlıyor.Bir adette usb çıkışı bulunuyor ve bu çıkışta bir aparat ile orbun şarj olmasını sağlıyor.Orbu standın üzerine yerleştirirken doğru konuma getirildiğinde standın üzerindeki logo mavi yanıyor ve orbun havada yüzmeye hazır olduğunu haber veriyor.

ucanhoparlor3

Orbun üzerinde minik bir delik bulunuyor buraya parmağımızı getirdiğimizde sensör parmağımızı algılarayak sesli bir şekide açılp kapandığını söylüyor.Bağlantı Bluetooth 4.0 üzerinden sağlanıyor. Dahili mikrofonuda bulanan bu cihazda telefon görüşmeleri de yapılabiliyor.Ortalama 100$ fiyatı olan bu hoparlör masanızda oldukça havalı duracak.

Burak  Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.