Ana Sayfa İnceleme OdinAurora İnceleme

OdinAurora İnceleme

0

odin1

Odin demişken neden cihazın adının Odin olduğundan da bahsedelim.Odin bildiğimiz gibi mitolojik olarak tanrı kabul edilen fantastik bir karakter.Cihazda hem dünyada ilk olduğu için hemde akılda kalıcı olması açısından Odin ismi verilip şekli Odinin mızrağı şeklinde tasarlanmış ve çok şık olmuş.

odin2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Odinin çok rahat olduğundan bahsetmiştik ama daha iyi kavramamız için resimli örnekle de gösterelim.Fotoğrafta elin açısını görüyoruz ve mause kullanırken elimiz açısı daha  dar olduğundan  uzun kullanımlarda ağrıya sebep olabiliyor.Ama Odin kullanırken elimiz serbest kalacağından oldukça koforlu şekilde kullanım sağlayabiliyoruz.

odin3

Yapılan bir çok testte çizim yapandan profesyonel oyunculara , oyunculardan normal gündelik hayatta işini yapan ofis çalışanına kadar herkesin rahatlıkla kullanılabildiği kaıtlanmıştır.Tüm bunlar göz önüne alındığında başta ben kullanamam deyip sonrasında bağımlısı olacak çok kişi olucak bir ürüne benziyor.

odin4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Touchpad’ de yapabileceğimiz tüm fonksiyonra izin veren odinin eksi yanlarından biri dahili bir adaptöre sahip olmayıp bilgisayarımızın usb girişinden besleniyor olması.Bunun dışında eksi yanı gözükmüyor ama tabi kullanımı yaygınlaştıkça eksi yanlar ortaya çıkacaktır.

odin5

Üç farklı renk seçeneği mevcut olan Odilerden dilediğimiz seçebiliyoruz.Yine bir Kickstarter projesi olan Odinin satış fiyatı ise 50$ kadar.

odin6

Burak  Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA