Ana Sayfa Bilgisayar Notebook ve PC’ler için Taşınabilir USB Harici Ses Kartı: Sound Blaster X-Fi...

Notebook ve PC’ler için Taşınabilir USB Harici Ses Kartı: Sound Blaster X-Fi Go! Pro Özellikeri

0
Notebook ve PC'ler için Taşınabilir USB Harici Ses Kartı: Sound Blaster X-Fi Go! Pro Özellikeri

Bilgisayarınızın, notebookunuzun ses kalitesinden memnun degilseniz veya bilgisayarınızın dahili ses kartı “Stereo Mix (What U hear)” özelliğini desteklemiyorsa, Sound Blaster X-Fi Go! Pro iyi bir çözüm olabilir. Bu küçük USB ses kartı, herhangi bir PC’ye veya dizüstü bilgisayara bir USB 2.0 portuyla yüksek tanımlı ses özelliği ekler.

Tak&Çalıştır kullanım özelliği ile ses derinliğini geliştiren, bas tepkisini artıran ve çok kanallı ses sağlayan SBX Pro Studio teknolojisine sahiptir. Ve EAX 5.0 teknolojisi sayesinde, oyunlarınız her zamankinden daha gerçekçi bir ses çıkaracaktır.

 

Aynı zamanda herhangi bir 3D Surround kulaklıkla film, muzik ve oyunlarda keyifli bir ses deneyimi sunuyor. Online sohbetlerde, sesinizi VoiceFX teknolojisiyle daha eglenceli hale getirmeniz mümkün.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Herhangi bir dizüstü bilgisayar için ideal olan bu ses kartı, ses kalitesini veya işlevselliğini, ödün vermeden taşınabilir hale getirmiş. Kart, hızlı bir ses yükseltmesi için evdeki masaüstüyle birlikte de kullanılabilir. X-Fi Go‘yu bağladığınızda, PC’nizdeki ses performansında bir gelişme olduğunu anında fark edeceksiniz.

Bu USB cihazı, bugünün dijital eğlence içeriği için ses kalitesini artırmak amacıyla tasarlanmış, tescilli ses teknolojileri seti olan SBX Pro Studio‘yu da kullanabilir. Oyun desteğinde EAX 5.0 ve Windows Vista / Windows 7 altında çalışan oyunları EAX surround ses desteği için OpenAL‘in ALchemy yazılımını içerir.

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Minimum Sistem Gereksininmleri :

  • Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP ( Professional x64 Edition, Service Pack 2 veya üstü ).
  • Intel Core 2 Duo veya AMD equivalent processor, 2.2 GHz veya üstü. 1 GB RAM ve 600 MB boş alana ihtiyaç duyuyor..
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA