Ana Sayfa İnceleme NOKIA N1 Ürün İncelemesi

NOKIA N1 Ürün İncelemesi

0

Günümüz dünyasında hemen hemen her markanın tablet pc si bulunuyor. Bu markalar arasına N1 ürünü ile Nokia da eklendi. Akıllı telefon işini microsofta devreden Nokia sürpriz yaparak tablet ürününü tanıttı.

Foxconn a ürettirdiği oldukça yüksek spefikasyonlara sahip N1 modeli ile kendini kanıtlama uğraşında olan Nokia, tüketicilerde yeni bir heyacanda uyandırmış oldu.

n1-2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Daha önceden telefonlarında kullandığı Windows işletim sistemi yerine N1 ürününde Android işletim sistemi tercih edilmiş. Ve 5.0 Lolipop versiyonu ile sizlere geliyor. Ancak işlemci olarak Android tabletlerde bulunan Snapp Dragon ailesinin bir üyesi yerine İntel Silvermont Quad Core 2.3 Ghz lik bir işlemci bulunuyor. Bu Android tabletlerde çok fazla görülmeyen bir durum. Yıllara dayanan marka kalitesini korumak amacıyla İntel kullanılmasını istemiş olabilir. Bellekleri inceleyecek olursak RAM olarak 2GB, hafıza olarak da 32GB olduğunu görüyoruz.

Diğer spefikasyonlarını ve İ pad Mini 3 ile kıyaslamasını aşağıda sizler için paylaşacağım.

n1

Yalnızca 318 gr ağırlığında olan N1 oldukça hafif. Aynı zamanda 6.9mm lik inceliği ile oldukça şık bir tasarıma sahip. Ürün ile birlikte şarj adaptörü ve data kablosu geliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

n13

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Nokia bu yeni tablet hamlesi ile ne kadar başarılı olur bilinmez ancak adını kolay kolay unutturacağa benzemiyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA