Ana Sayfa Destek Netflix Hesap Kapatma Nasıl Yapılır? Birkaç Adımda Netflix Hesap Kapama

Netflix Hesap Kapatma Nasıl Yapılır? Birkaç Adımda Netflix Hesap Kapama

0

Netflix hesap kapatma, yalnızca birkaç adımda uygulanacak bir yöntemdir. Son yıllarda Netflix platformu tarafından yapılan zamlar nedeniyle pek çok kullanıcı üyelik iptal etme ve hesap kapatma yoluna girmiştir. Biz de bu yazımızda sizler için Netflix hesap kapatma hakkında bilmeniz gereken tüm detayları derlemek istedik. İşte, yalnızca birkaç basit adımda Netflix hesap kapatma nasıl yapılır ve üyelik nasıl iptal edilir sorularının kapsamlı yanıtları:

Netflix Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Netflix üyelik iptali için atacağınız adımlar hesap açmaktan daha kolaydır. Birkaç basit adımla birlikte daha evvel açmış olduğunuz Netflix hesabınızı kısa sürede sonlandırabilirsiniz. Aşağıdaki adımları tek tek uygulayarak hesabınızı kapatmanız mümkün:

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Netflix hesap yönetimi ile birlikte hesabınızı kapatabilirsiniz. Bunun için de ilk olarak internet tarayıcısı üzerinden Netflix.com adresine girmeniz gerekmektedir. İnternet tarayıcısı üzerinden Netflix’e girdikten sonra da kendi üyelik bilgilerinizi girmeniz gerekecektir.
  • Netflix üyelik iptal etme için daha sonraki adımlarda ekranda sağ üst kısımda yer alan “Hesabım” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sekmeden sonra açılmış olan ekranda yer alan “Üyelik ve Ödemeler” sekmesine tıklamanız sizi bir sonraki adıma taşıyacaktır.
  • Üyelik ve Ödemeler kısmında yer alan “Üyeliği İptal Et” sekmesine tıklayabilirsiniz. Bu adımdan sonra da “Artık izlemek istemiyor musunuz” sekmesi üzerinde iptal işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
  • Netflix hesap kapatma adımlarında en son olarak da iptal etme nedeninizin sorulduğu bir seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneklerden size en uygun olanı seçerek üyeliğinize kalıcı olarak son vermeniz mümkündür.

Netflix Hesap Kapatma Telefon

Netflix hesap ayarları aracılığı ile iOS ya da Android işlemcili akıllı telefonlar üzerinden de hesap silme işlemleri yapılabilmektedir. Netflix hesap kapatma işlemlerini akıllı telefon üzerinden yapmak için de aşağıda vermiş olduğumuz basit adımları izlemeniz yeterli olacaktır:

  • Hesap silme işlemi için ilk önce telefonunuzda yüklü olan Netflix uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra da ekranın sağ alt kısmında yer alan “Daha Fazla” seçeneğine tıklamalısınız. Bu kısımdaki “Hesap” seçeneğine tıkladıktan sonra akıllı telefonunuz sizi doğrudan Netflix.com internet sitesine yönlendirmiş olacaktır.
  • Netflix hesap kapatma işlemi için bu kısımda da “Üyeliği İptal Et” sekmesi karşınıza çıkacaktır. Bu sekmeye tıklayarak “İptal İşlemini Tamamla” ibaresini tercih edebilirsiniz. Bu işlemin hemen ardından çıkan üyeliğinizi neden iptal ettiğiniz sorularına da size en uygun olan yanıtı verebilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA