Ana Sayfa Mobil Migros Sanal Market Uygulama İncelemesi

Migros Sanal Market Uygulama İncelemesi

0
Paylaş

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin kapsamı her geçen gün biraz daha genişliyor, gelişen teknoloji her geçen gün hayatımızı biraz daha kolaylaştırıyor. Öyle ki günümüzde market alışverişlerimizi bile bir kaç tıklama ile gerçekleştirebiliyoruz. Akıllı telefonlarımıza ve tabletlerimize yükleyebileceğimiz uygulamalar sayesinde market siparişlerimizi telefonlarımız ve tabletlerimiz üzerinden de verebiliyoruz. Bu alanda bir çok akıllı ürün uygulaması mevcut. Biz de sizler için bu uygulamalar arasında en popüler olanını yani Migros Sanal Market uygulamasını inceledik.

Uygulamayı telefonumuzun uygulama marketinden ücretsiz şekilde indirebiliyoruz. Uygulamayı açtığınızda öncelikli olarak hesap oluşturmanız gerekiyor.

migros1

Uygulama ana ekranındaki “Üye ol veya giriş yap” bölümüne tıklıyorsunuz ve gelen ekrandan “Yeni üyeliği” seçiyorsunuz.

migros2

migros3

İlgili alanları doldurarak Migros Sanal Market e üye oluyorsunuz. Kayıt olduktan sonra yapmanız gereken işlem bölgenizi seçmek. Program bölgenize göre sizlere en yakın migros mağazalarını,ulaşabileceğiniz ürünleri ve ulaşma sürelerini listeleyecektir. Uygulama içerisindeki seçiminize göre siparişleriniz “Adresinize, İşyerinize, Seçtiğiniz Migros Şubesine ya da yolunuzun üzerinde ki migros şubesine” teslim edilebiliyor.

migros4

Bölge ve teslimat seçiminin ardından satın alabileceğimiz ürün grupları listeleniyor. Bu gruplar içerisinden almak istediğiniz ürünleri ve miktarını seçtikten sonra ödeme tipini de seçerek alışverişinizi noktalıyorsunuz. Migros sanal market uygulamasında kapıda kredi kartı ile ödeme ve kapıda nakit ödeme seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda seçtiğiniz bölgenize göre alışveriş baremleri bulunuyor ve bu baremlerin altında bir tutarda Migros Sanal Market üzerinden sipariş veremiyorsunuz. Örneğin alt baremi 50TL olan bir bölgede Migros Sanal Market üzerinden ürünler sipariş etmek istediğinizde minimum 50 TL lik sipariş vermeniz gerekiyor.

migros5


migros6

Programdaki barkod okuyucuyu kullanarak elimizde paketi bulunan ürünlerin barkodu yardımıyla istediğimiz ürünlerde çok kolay şekilde ulaşabiliyoruz. Yapmamız gereken şey programın ana ekranında en altta ortada bulunan “barkod” bölümüne tıklamak ve açılan kameraya bulmak istediğimiz ürünün barkodunu okutmak. Eğer ürün barkodu okunulmayacak duruma geldiyse bu durumda kamera ile değil de barkoddaki numaraları klavye yardımıyla tuşlayarak istediğimiz ürüne ulaşabiliyoruz.

migros7
Barkod okuyucu açıldığında istersek ürünün barkodunu okutabiliyor, istersek de kalvye bölümüne geçerek ürünün barkodunu kodlayabiliyorsunuz.

migros8

Uygulama içerisinde yaptığınız alışveriş kayıtlarınıza,sepete eklediğiniz ürünlerinize, adres bilgilerinize ve kullanıcı bilgilerinize ulaşmak ve düzenleme yapmak isterseniz uygulama ana ekranındaki hesabım bölümünü tuşlamanız yeterli olacaktır.

migros9

migros10

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.