Ana Sayfa Haberler Microsoft Lumia 950 ve 950 XL Tanıtıldı

Microsoft Lumia 950 ve 950 XL Tanıtıldı

0
Paylaş

Microsoft merakla beklenen yeni amiral gemisi olan Lumia 950 yi tanıttı. Bir çok rakibinin amiral gemilerini piyasaya sunmalarının ardından microsoft da yeni amiral gemilerini piyasaya sürdü. Yeni amiral gemileri Lumia 950 ve Lumia 950 XL olmak üzere iki ayrı modelden oluşuyor.

Tasarım olarak klasik Lumia tasarımlarında olan telefonların en çok dikkat çeken özellikleri büyük ekranları ve yüksek çözünürlüklü kameraları. Windows 10 işletim sistemiyle gelen her iki telefon da 3GB RAM e sahip. Dahili hafıza olarak da her iki modelde de 32GB hafıza bulunuyor. Ayrıca artırabilir hafıza olarak şimdiye kadar akıllı telefonların destekleyemediği kadar bir boyutu destekleyebiliyor. Her iki telefonun da hafızası da 200GB a kadar artırılabiliyor.

lumia1

Belki de şimdiye kadar ki en iddaalı Lumia modelleriyle karşı karşıyayız. Microsoft Lumia ları kendi bünyesine kattıktan sonra bu tip amiral gemileriyle sektörü domine edeceği önceden bilinen bir gerçekti. Bakalım Lumia 950 ailesi microsoftun bu  isteğine parelel satış adetleri yakalayabilecek mi? Bunu biraz da bu modellerin satış fiyatları belirleyecek gibi gözüküyor.

lumia2

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.