Ana Sayfa Haberler Meizu’dan Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık!

Meizu’dan Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık!

0
Meizu’dan Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık!

Geçtiğimiz aylarda Meizu M5 Note ve M5 Note S ile ülkemizde akıllı telefon pazarına iddaalı bir giriş yapan Uzakdoğulu teknoloji üreticisi Meizu, şimdi de giyilebilir teknolojiler alanında boy göstermeye hazırlanıyor. Genellikle sporcular tarafından tercih edilen Bluetooth kulaklılar alanında, suya dayanıklı EP52 kulaklıklarıyla giriş yapmaya hazırlanan firma, bu ürünüyle büyük beğeni toplayacak gibi gözüküyor.

Meizu’dan Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık!

Geliştirilmiş silikon gövde tasarımı sayesinde hem hafif hem de dayanıklı bir yapıya sahip olan EP52 kulaklıklar, minimize edilmiş gövde ağırlığı sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor. Yaklaşık 3 gram kasa ağırlığına sahip ürün, boyun ve omuz bölgenize hiçbir baskı yapmayarak, spor esnasında kullanıcıyı rahatsız etmiyor. Ses kalitesi olarak oldukça üst düzey bir deneyim yaşamanızı sağlayan EP52 kulaklıklar, biyoselüloz diyaframı ve benzersiz tasarımı, diyaframı genişletip en ince ses titreşimlerini bile duymanıza imkan sağlıyor. Bu da spor esnasında oldukça güçlü bass’lar eşliğinde eğlenceli bir kullanım sunuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Mıknatıslı özel yapısı sayesinde birbirine tutturulabilen kulaklıklar, bu hareketle müziği durdurabiliyor ve aktif olan çağrıyı sonlandırabiliyor. Ayrıca kulaklıklar 5 dakikadan daha uzun bir süre birbirine tutturulursa, bu işlem kulaklığı tamamen kapatıyor ve enerji tüketimini sonlandırıyor. Oldukça düşük pil tüketim özelliğine sahip olan EP52’yi 130 MAH kapasiteli pil besliyor. Aralıksız şekilde 8 saat müzik dinlemenize, aktif olarak 150 saat ve kapalı olarak da 700 saat bekleme süresince kulaklığı kullanmanıza imkan sağlayan bu pil yalnızca 2 saatlik şarj sonrasında tam doluluk oranına ulaşıyor.

Dayanıklı gövde tasarımının yanısıra, IP5 sertifikası sayesinde suya karşı mukavemet gösterebilen EP52 kulaklıklar için, spor yaparken ne kadar terlediğinizin bir önemi yok. Bluetooth 4.1 bağlantısı üzerinden tüm elektronik cihazlar ile sorunsuz şekilde iletişim kurabilen üründeö İngiliz CSR8645 Bluetooth yongası ve Qualcomm apX Dijital Ses Algortiması yer alıyor. Bugüne kadar ürettiği tüm ürünlerde aynı pazarlama stratejisini kullanan Meizu, bu muhteşem Bluetooth kulaklığında da fiyat/performans odaklı bir pazarlama stratejisi izliyor. Her yönüyle tercih edilesi bir ürün olan Meizu EP52’yi ülkemizde çeşitli zincir mağazalar ve e-ticaret platformları üzerinden yaklaşık 249₺ fiyat etiketiyle satın alabiliyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA