Ana Sayfa Destek Meizu M1 Hard Reset (Resimli Anlatım)

Meizu M1 Hard Reset (Resimli Anlatım)

0
Meizu M1 Hard Reset (Resimli Anlatım)

Türkiye‘de satışa sunulan Meizu telefonlar, Android işletim sistemine sahip. Kullanmış olduğunuz telefonda model şifrelemesi veya pin kodu belirleyip unuttuğunuzda telefona hard reset yapılması mümkün.

  • Hard reset işlemine başlamamız için öncelikle telefonumuzu kapatıyoruz. Ayrıca telefonun batarya şarj oranının %50 ve üzeri olması gerekir.
  • Ses Açma + Açma/Kapama tuşlarına aynı anda basıyoruz. Yazıların geldiği ekranı görünce elimizi çekelim.

Bu ekranda menülerde aşağı-yukarı gidebilmek için Ses Açma ve Ses Kısma tuşlarını kullanıyoruz. Bulunduğumuz menüdeki işlemi onaylamak için Açma/Kapama tuşuna basıyoruz. Karşımıza gelen bu ekranda Ses Kısma tuşu ile wipe data / factory reset yazısının üstüne gelip telefonun Açma/Kapama tuşuna basıyoruz.

Bu işlemi yaptığımızda karşımıza tekrar aynı sayfa gelecektir. Tekrar Ses Kısma tuşu ile wipe cache partition seçeneğinin üzerine gelip Açma/Kapama tuşuna basıyoruz.

Son işlem olarak açılacak olan sayfada reboot system now seçeneğinin üzerine gelip Açma/Kapama tuşuna basıyoruz. Bu işlemden sonra sıfırlama işlemi başlatılacaktır. Telefonunuzun açılma süresi normale göre biraz uzun sürecektir.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA