Ana Sayfa Haberler Mcafee Total Protection Lisans Etkinleştirme ve Yükleme

Mcafee Total Protection Lisans Etkinleştirme ve Yükleme

1
Paylaş

Mcafee Total Protection anti virüs yazılımı aldığınızda ürünü bilgisayarınıza kurarken yapmanız gerekenleri sizler için derledik.

Öncelikli olarak bilgisayarınız internet tarayıcısını açıyorsunuz ve www.mcafee.com/mtp/retailcd adresine giriyorsunuz.

mcafee1

Daha sonra karşımıza gelen kutuculara bize ait olan mcafee lisansını yazıyoruz ve  dil seçimimizi yaptıktan sonra giriş e basıyoruz.

mcafee2

Daha sonra mcafee bizden bir hesap oluşturmamızı istiyor. Bu hesabı oluşturmanın amacı elinizdeki serial i kaybetseniz bile ilerleyen zamanlarda bu hesaba giriş yaparak programınızı yükleyebilmenizi sağlamak. Ayrıca bu hesap üzerinden etkinleşen lisans kodunuzun kullanım süresini takip edebiliyorsunuz. Hesap oluşturmayı zorunlu tutmalarının bir diğer sebebi de bu.

mcafee3

Hesabı oluşturduktan veya var olan hesaba giriş yaptıktan sonra girdiğimiz lisansa ait mcafee sürümünün yükleme linki karşımıza geliyor.

mcafee4

“Yükle” ye basarak yükleme işlemini başlatıyoruz. Yükleme yaparken anlık olarak kullanmamız gereken seri numarası bu adımdan bir sonraki adımda veriliyor. Mcafee yükleyici bu numarayı tarayıcı üzerinden okuyamazsa bizden manuel olarak girmemizi isteyebiliyor. Bundan dolayı bu sayfayı kapatmadan önce ekrandaki seri numarasını kopyalamamız gerekiyor.

mcafee5

Kurulum başladığında yükleyici bizden seri numarası isterse ilgili boşluğa daha evvelden kopyaladığımız numarayı yapıştır dememiz yeterli olacaktır.

mcafee6

Bu işlemlerin ardından mcafee kurulumumuz başlıyor ve internet indirme hızımıza göre kurulumun süresi artıyor veya azalıyor. Yükleme bu şekilde online olarak yapıldığında yazılımın en güncel versiyonu bilgisayarınıza yüklenmiş oluyor.

mcafee7

mcafee8

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

  1. İletişim numaralarınızın tamamı geçersiz. Her zaman girdiğim E- posta şifresini dahi geçersiz ilan ederek işlemi red ettiniz. yüklenim sunucularınız da satın aldığım MC AFEE LİVE SAFE programını yüklemiyor. Bize da sanırım dava açmaktan başka yapacak bir şey kalmıyor. Bir de MC Afee’ye sonsuza kadar lanet okumaktan.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.