Ana Sayfa Haberler Masaüstü 3G Mobil Wi-Fi Modem TP-Link M5250

Masaüstü 3G Mobil Wi-Fi Modem TP-Link M5250

0

Taşınabilir modem kullanmak isteyenler için her geçen gün yeni bir çözüm üretiliyor. Önceleri usb girişleri üzerinden bağlanan vınn modemler sayesinde internete girebiliyorken şimdilerde bilgisayardan tamamen bağımsız olarak çalışabilen taşınabilir 3G Wi-Fi modemler kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bizde bu ürünler arasından TP-Link M5250 yi sizler için inceledik.

wifi1

Mobil veri bağlantısı üzerinden içine takılan bir sim kart ile çalışan bu modem aynı anda 10 farklı cihaz bağlantısını destekliyor. HSPA+ teknolojisi bulunan ürün üzerinden 21.6 Mbps ye kadar download ve 5.76 Mbps ye upload yapılabiliyor.

İçerisinde bulunan 2000 Mah lik pili sayesinde 10 saate kadar kullanım imkanı bulunan TP-Link M5250 aynı zamanda şık ve kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor.

wifi2

İçerisinde çıkan usb kablosu sayesinde bilgisayar üzerinden yapılandırılabilen ürün üzerinde aynı zamanda bir adet sd kart slotu bulunuyor. Bu sd kart slotu üzerinden bir hafıza kartı bağlandığında kart içerisindeki veri TP-Link M5250 üzerinden ağdaki diğer kullanıcılara aktarılabiliyor.

Cihazın üzerinde üç adet bildirim ledi bulunuyor. Bu ledler sayesinde internet bağlantı durumunu, wifi durumunu ve pil durumunu takip edebiliyoruz.

92,5 gram ağırlığı bulunan cihazın kutu içeriğinden mikro usb kablo, mikro sim kart adaptörü, nano sim kart adaptörü çıkıyor.

wifi32

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.