Ana Sayfa Haberler Logitech’ten Twitch Yayınları İçin Yeni Web Kamerası Logitech C922 Pro Stream Özellikleri...

Logitech’ten Twitch Yayınları İçin Yeni Web Kamerası Logitech C922 Pro Stream Özellikleri ve Fiyatı

0

Dünyaca ünlü bilgisayar aksesuarı üreticisi Logitech, gün geçtikçe sayısı artan Streamer’lar için yeni bir web kamerası ürünü tanıttı. Logitech C922 Pro Stream adı verilen bu kamera, internet üzerinde adeta gerçek hayattaymış gibi yayın yapma imkanı sağlıyor. Saniyede 30fps karede Full HD (1080p), 60fps karede ise HD (720p) yayın kaydı yapabilen kamera aynı zamanda pürüzsüz ses kaydına da imkan sağlıyor.

pro-stream-3

Ürün, kutusundan döner başlığa sahip masaüstü tripotu ile çıkıyor ve ürün bu tripot sayesinde çeşitli noktalara konuşlandırılabiliyor. Twitch vb. platformu kullanan vlogger tarafından oldukça beğenilen Logitech C920HD’nin gelişmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan ürünü satın alan kullanıcılar aynı zamanda Personify tarafından desteklenen 3 aylık XSplit video kayıt ve yayın lisansıyla çalışan Premium arka planlara sahip olabiliyorlar. Logitech bu konuda ürünü satın alacak kullacılar için XSplit Broadcaster ve XSplit Gamecaster ile özel anlaşmalar yapmış durumda.

pro-stream-4

Saniyede 60 kare hızla video kaydedebilen Logitech C922 Pro ile yayın yapan oyun severler, çok daha akıcı ve dinamik bir kayıt imkanına sahip olurlarken aynı zamanda OSB ve XSplit gibi ek yazılımlarla kendi görüntülerini oyun görüntüleri üzerine ekleyebiliyorlar.

pro-stream-1

Logitech C922 Pro Stream, sahip olduğu otomatik aydınlatma düzeltme özelliği ve 18.5cm’ye kadar uzayabilen tripodu ile kullanıcılara çok geniş açılar ve olumsuz aydınlatma koşullarında bile net görüntü alabilme imkanı sunuyor. Otomatik odaklama ve 78 dereceye kadar derinlik hissi verebilen ürün, streamer’ların yeni gözdesi olacak gibi gözüküyor. Avrupa‘da geçtiğimiz günlerde 99€ fiyat etiketinden satışa sunulan ürünün Ekim ayı sonuna doğru ülkemizdeki vitrinlerde de yerini alması bekleniyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.