Ana Sayfa Haberler Logitech’den YouTuber’lar İçin 4K Web Kamerası

Logitech’den YouTuber’lar İçin 4K Web Kamerası

0
Paylaş
Logitech’den YouTuber’lar İçin 4K Web Kamerası

Son dönemde popüleritesi giderek artan, hatta meslek dalı haline gelen internet üzerinden canlı yayın yapma modası, yaygınlığını arttırdıkça, bilgisayar aksesuarı geliştirien markalar da bu alandaki ürün çeşitliliklerini her geçen gün biraz daha genişletmeye devam ediyorlar.

İnternet üzerinden yapılan video yayınlarında, kimi zaman oyuncu kitlesi oldukça yüksek olan bir oyun hakkında, oyun konforunu geliştirici eğitim videoları yayınlanırken, kimi zaman da bu videolar, kişisel bloglar üzerinden yayınlanan makyaj eğitimi videoları olarak karşımıza çıkabiliyorlar.

 

Ülkemizde uzun yıllardır bilgisayar aksesuarı pazarında faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biri olan Logitech, son dönemde daha çok web kameraları ile ön plana çıkmayı hedefliyordu.

İnternet üzerinden yapılan yayınların giderek fenomen konumuna geleceğini önceden takip eden firma, geliştirdiği canlı yayın kameralarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu alandaki ürün gamını genişletmeyi hedefleyen şirketin bu kapsamda tanıttığı en son ürünü ise internet üzerinden ‘Ultra HD (4K)’ çözünürlükte video yayını yapabilen ‘Logitech Brio 4K Stream Edition’ web kamerası oldu.

Logitech’den YouTuber’lar İçin 4K Web Kamerası

Saniyede 60 resim karesinde ‘Ultra HD (4K)’ çözünürlükte video kaydı yapabilen kamera, oyun yayınlarında oldukça gerçekçi bir performans sunuyor. Yapılan yayın sırasında hiçbir detayı atlamayarak, yayıncının yaşadığı hisleri ve verdiği tepkileri gerçek hayattaymışçasına internnet yayınına taşıyabilen ‘Logitech Brio Stream Edition’, standart bir internet yayıncısının istediğinden çok daha fazlasını sunuyor.

Ayrıca ürünü satın alan kullanıcılara 4K çözünürlükte video yayını yapabilen web kamerasının yanı sıra 12 aylık XSplit Broadcaster ve XSplit Gamecaster uygulamarını içeren 1 yıllık XSplit lisansı da hediye ediliyor.

Logitech’den YouTuber’lar İçin 4K Web Kamerası

Dünya genelinde internet üzerinden yapılan oyun yayıncılığı alanın lider şirketlerden biri olan SplitmediaLabs ile ortak bir çalışma yürüten Logitech, XSplit Broadcaster ve XSplit Gamecaster uygulamalarındaki 4K kare hızını, yeni web kamerası Logitech Brio 4K Stream Edition ile uyumlu hale getirdi.

Tüm bunlara ilave olarak Open Broadcaster Software ile tam uyumlu olan ürün kutudan çıkarılır çıkarılmaz kullanmaya başlanabiliyor.

Logitech’den YouTuber’lar İçin 4K Web Kamerası

Ülkemizde şimdilik çeşitli e-ticaret plaformları üzerinden 1199₺-1399₺ arasındaki fiyat bandında satın alınabilen ürüne özellikle canlı yayın tutkunları tarafından yüksek talep geleceği söyleniyor.

Kamerayı satın almak için tıklayın.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.