Ana Sayfa Bilgisayar LOGITECH Z-906 5.1 SES SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

LOGITECH Z-906 5.1 SES SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

0
LOGITECH Z-906 5.1 SES SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

Logitech Z-906 5.1 hoparlör/ses sistemi, sinema kalitesinde ses deneyimini yaşamak isteyenler için oldukça kullanışlı ve kalitesinden ödün vermeyen bir ses sitemi. 500 Watt‘lık RMS gücüyle olağanüstü bir ses vermekte ve THX  Sertifikası’nı almak üzere. Bunun yanı sıra en yüksek standartlarla geliştirilmekle beraber, en yüksek kaliteye sahip ses deneyimini sağlayan Dolby Digital ve DTS kodlu ses parçalarını çözmek üzere tasarlanmış harika bir makina diyebiliriz. RMS gücü, zengin ses sunmakla birlikte son derece güçlü bir bass sistemine sahip. Film seyrederken, muzik dinlerken ya da oyun oynarken, kalabalığın uğultusunu, ayak seslerini bile duymanızı sağlayan, bu sesleri gercekten duyabileceğiniz ve hissedebileceğiniz bir performansa sahip.

Bu ses sistemi, aynı anda birçok girişi destekler. 3,5 mm, RCA, altı kanallı doğrudan, dijital ve optik giriş‘lerle 6 tane uyumlu cihazı bağlamanızı mümkün kılıyor.

Kontrol konsolunu okumak gayet kolay. Üst üste konabilir ve okuması kolay tasarımı,  sesi kontrol edebilmenize olanak tanıyor.

Dijital ve analog girişler, okuması ve taşınması kolay kontrol konsolu ve uzaktan kumanda, eğlencenin kontrolünü sizin ellerinize bırakıyor. Tabii ki aynı zamanda sisteminizi istediğiniz gibi kurma özgürlüğüne sahipsiniz. Televizyonunuz, Blu-ray/DVD oynatıcı, DVR, Xbox 360, PLAYSTATION, Wi-Fi, iPod, PC ve daha fazlası da dahil olmak üzere 6 ses kaynağına kadar bağlantı kurabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kontrol konsolunu okumak gayet kolay. Üst üste konabilir ve okuması kolay tasarımı,  sesi rahat ve eğlenceli bir şekilde kontrol edebilmenize olanak tanıyor. Subwoofer ile beraber tüm uydu hoparlörlerinin ses duzeylerini ayrı ayrı degiştirebilir ve denetim bölmesinden veya uzaktan kumanda ile güç denetimlerine erişilebilirsiniz. Bunun yanı sıra 2.1, 4.1 veya 3D surround ses seçenekleriyle dinleme deneyiminizi belirleyebilirsiniz. Bass sesini yana veren subwoofer, 165 watt derin bass sesi dinlediğiniz müzikte, izlediğiniz filmde ve oynadığınız oyunlarda çok iyi bir performans gösteriyor.

Kısacası kaliteden ödün vermeyen ses olarak net ve harika bass sistemine sahip bir sinema ses sitemi.

Genel özellikleri

11858 teknik destek
11858 teknik destek

* 500 watt (RMS) gücünde  THX  Onaylı

* Dijital şifre çözme  Dijital ve analog girişler

* Kablosuz uzaktan kumanda

* Bağlantı noktalı, bas sesi yana veren subwoofer

* Duvara monte edilebilir uydular

* 3D Stereo surround ses

Sistem Gereksinimleri

* Bilgisayarlar, müzik çalarlar, TV, Blu-ray  ve DVD oynatıcılar,

oyun konsolları ve dijital optik, dijital koaksiyel, RCA ses veya

3,5 mm çıkışa sahip diğer ses kaynakları.

* Konsolunuzla birlikte gelen AV kabloyu kullanarak Nintendo Wii

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA