Ana Sayfa İnceleme ‘Logitech G502 Spectrum RGB’ Gaming Mouse Özellikleri Ve Fiyatı

‘Logitech G502 Spectrum RGB’ Gaming Mouse Özellikleri Ve Fiyatı

0
'Logitech G502 Spectrum RGB' Gaming Mouse Özellikleri Ve Fiyatı

 İsviçre merkezli olan Amerikan bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisi olan Logitech International firması, ürettiği oyuncu farelerine yenilerini katmaya devam ediyor. En popüler olan oyuncu mouse’lardan olan Logitec G502 Spectrum, özel oyun profillerine ve maksimum izleme hassasiyeti için geliştirilmiş bir optik sensöre sahip. Ayrıca özelleştirilebilir RGB aydınlatma özelliği ile kullanıcılara sunuluyor.

PMW3366 hassas optik algılayıcısıyla, maksimum izleme duyarlılığıyla sanki oyunun içindeymişsiniz gibi oyunu kontrol edebilme imkanı sağlıyor. Özel Logitech G Delta Zero optik algılama teknolojisiyle, fare ivmesini en aza indirme ve en güvenilir hedefleme artırma imkanı sunuyor.

200 DPI ile 12.000 DPI frekansları arasında 5 farklı seçenkle, oyun esnasında DPI modları arasında geçiş sağlama imkanı sağlıyor. Ama bu DPI ayarlarından bazılarını uygulamak için Logitech Gaming Software programı olması lazım.

Cihazın Proteus Spectrum‘un paketinde 5 tane 3,6 gram’lık ağırlıklar var. Bu parçalar, istediğiniz şekilde kullanılabilmesi için özel tasarlanmış. Bu şekilde mouse’un dengesini ve ağırlığını kontrol altına almış oluyoruz.

Mouse’nin en önemli özelliklerinden biri de RGB aydınlatması. 16,8 milyon renk seçeneğiyle, kullandığınız sisteme, oyuna ve ortama uyacak şekilde rengi ayarlayabilirsiniz. Aydınlatma ve parlaklık ayarlarını Logitech Gaming Software’de kullanabilme imkanı sağlıyor. Bu program ile ışık renklerini ve efektlerini farklı Logitech Gaming aygıtları ile senkronize etmenizi sağlıyor. Böylece oyunlarda canlılığa ve gerçekliğe erişebilme imkanı sağlıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

G502 Proteus Spectrum ayrıca tüm Mousepad‘ler için özel olarak tasarlanmış. Bu sayede tüm hareketlerinizde hassasiyeti hissedip, sunduğu çok akıcı kullanım ile oyunlarda üst düzey performans sergileyebileceksiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11 adet programlanabilir tuş sayesinde, oyun içindeki tüm denetimler parmaklarınızın ucunda olacak. Favori komutları ve makroları, 11 adet tuş sayesinde programlama imkanı sağlıyor. Logitech Gaming Software programı sayesinde tuşlar arasındaki komutları rahatlıkla değiştirebileceksiniz.

Proteus Spectrum özelliğinin sunduğu yüksek hızlı kaydırma ve tıklama hassasiyetiyle, istediğiniz modda oyuna başlayabilirsiniz. 32-bit’lik mikro denetleyicisi sayesinde piyasadaki en hassas algılayıca sahip.

1 milisaniye (ms) rapor hızına sahip olan G502 Proteus Spectrum‘daki tuşlar, 20 milyon tıklamaya dayanıklıdır. Örgülü bükülgen kablo ve düğümlü kablo bağı kopmaya karşı üst düzey dayanıklılık sunuyor. Fiyat olarak 350₺ civarında olan bu cihazın barındırdığı özellikler gözönüne alındığında, fiyatının makul olduğunu söyleyebiliriz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

İzleme

Çözünürlük: 200 – 12.000 dpi

Maks. ivme: >40 G

Maks. hız: >300 ips

(Logitech G240 Gaming Mouse Pad üzerinde test edildi)

Yanıt

USB veri biçimi: 16 bit/eksen

USB bildirim hızı: 1.000 Hz (1 ms)

Mikro işlemci: 32 bit KOL

Kayma

Dinamik sürtünme katsayısı: 0,10 μ (k)

Statik sürtünme katsayısı: 0,15 μ (s)

 (Ahşap kaplama masada test edildi.)

Dayanıklılık

Düğmeler (Sol/Sağ): 20 milyon tıklama

Ft: 250 kilometre

Fiziksel özellikler

Yükseklik: 132 mm (5,2 inç)

Genişlik: 75 mm (2,95 inç)

Derinlik: 40 mm (1,57 inç)

Ağırlık: 168 g, mouse artı kablo (5,9 oz)

Ağırlık: 121 g, yalnızca mouse (4,3 oz)

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA