Ana Sayfa İnceleme Logitech Artemis Spectrum Snow G933 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

Logitech Artemis Spectrum Snow G933 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bilgisayar parçaları ve bileşenleri üreten ünlü teknoloji firması Logitech, üstün bir performans sunan oyuncu bilgisayar bileşenlerinden birisi olan Artemis Spectrum G933 kulaklığını üretti. Bu cihaz, yüksek kaliteli malzemelerden üretildi. Pro-G sürücüleri sayesinde tiz ve temiz sesleri, en üst düzey performansla sunuyor.

Dolby Surround Sound teknolojisi sayesinde, oyun içindeki sanal hayatı gerçekliğe çeviren, oyun esnasındaki titiz seslerin bile duyulmasını sağlayan 7.1 surround ses teknolojisi ile bilgisayar oyunlarına ayrı bir boyut katıyor.

Her zaman olduğu gibi, Logitech teknolojilerinin kullanılabilmesi için Logitech Gaming Software programının kurulu olması gerektiğini de belirtelim.

G933 Artemis Spectrum bilgisayar, akıllı telefon, sinema aygıtları ve PS4 ve Xbox One gibi tüm cihazlara bağlanabilme özelliğine sahip.

Oyun konsollarında ve diğer cihazlarda kullanılabilmesi artı özelliklerinden sadece birisi. Özellikle ev sinemalarında hiç kimseyi rahatsız etmeden dilediğiniz filmleri ve müzikleri dinleyebilirsiniz.

Logitech markasının diğer bir özelliğide RGB aydınlatma teknolojisi. 2 özelleştirilebilir aydınlatma alanına sahip. Işık şeridi ve logo olarak aydınlatma alanları, 16,8 milyon renk seçeneğiyle farklı tarzlara adım atmış olacaksınız.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kablosuz ve kablolu olarak kullanılabiliyor. Aydınlatmasız 12 saat şarj, aydınlatmalı 8 saat şarj ve gecikmesiz 2,4 GHz kablosuz bağlantı hızıyla kullanım keyfi ve konforu sunuyor. Kulaklığın üzerindeki 3,5 mm analog girişle, pil gücünü hiç kullanmadan adaptörle kulaklığınızı kullanabilirsiniz.

Logitech Gaming Software programı sayesinde 3 farklı şekilde G tuşuna komut atayabiliyorsunuz. Sonraki şarkılarınıza geçebilmek, bas-konuş iletişimini aktif edebilmek, oyun içi komutları atamak için özel fonksiyonlara sahip.

En fazla 3 cihazdan ses alabilme imkanına sahibiz. Aynı anda hem oyunlarınızı rahatlıkla oynayabilecek ve diğer yandan da gelen çağrıları rahatlıkla alabileceksiniz. USB karıştırma adaptörü sayesinde 2 farklı aygıtı birbirine bağlayabilirsiniz.

Seyehatlar için de uygun olan katlanabilir ve gürültü engelleyici mikrofon sayesinde konuşmadan mahrum kalmayacaksınız.

Tasarım olarak en yeni spor malzemelerinden üretilmesi ve yumuşak delikli dokulardan yapılması çok rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca kulaklık kapaklarının kirlenmesinin önüne geçilebilmesi için, yıkanabilme özelliğine sahip olması önemli özelliklerden. Fiyatı 600₺800₺ arasında olan bu cihaz, üretildiği kaliteli malzeme ve sunduğu özel ve üstün özellikleri ve performansı ile bu fiyatı hakediyor diyebiliriz.

 TEKNİK ÖZELLİKLER

Kulaklık:

Sürücü: 1,6 inç (40 mm)

Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 KHz

Empedans: 39 Ohm (pasif), 5000 Ohm (aktif)

Hassasiyet: 107 dB SPL/mW

Mikrofon (Kol):

Mikrofon Toplama düzeni: Kardiyot (Tek yönlü)

Boyut: 4 mm

Frekans yanıtı: 100 Hz – 20 KHz

Kablosuz Menzili:

İç mekan: 15 metre

Dış mekan: 20 metre

Bağlantı Türü: USB

LCD Ekran: Yok

Pil Ömrü (yeniden şarj edilebilir):

Aydınlatmasız: 12 saat

Varsayılan aydınlatmayla: 8 saat %50 ses düzeyinde test edilmiştir.

Ses Denetimleri: Var

Mikrofon: Var

Mikrofon Türü: Kardiyot (Tek yönlü)

Gürültü Önleme: Var

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA