Ana Sayfa Haberler LIMBO YENİ YÜZÜYLE DÖNÜYOR

LIMBO YENİ YÜZÜYLE DÖNÜYOR

0

Limbo Playdead‘in, 23 Ağustos 2016 günü PlayStation 4 platformlara ekleneceği açıklandı. Oyunun ana karakterinin bir uçuruma düşmesiyle başlayan serüvenini, yeni bir römork aracılığıyla duyurmuş oldu.
Haziran ayından itibaren özel olarak Xbox One ve PC sürümleri için piyasaya sürülmüştü. Limbo, çevreye ait bulmacaları çözen ve monokromatik manzaraya karşı genç bir çocuk; kontrolü 3D yan kaydıraç yardımıyla sağlanıyor.

LIMBO2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu minimalist sanat tarzı ve sessiz renk paleti ile, Limbo görüntü şovu yapıyor. Limbo Playdead, PlayStation platformu üzerindeki son oyun olma niteliğini taşıyor. Hafif sürprizler sevenlerini bekliyor olacak. Daha önce PlayStation 3 ve PC için piyasaya sürülmüştü. Limbo, bir yıl boyunca Microsoft‘un konsolu üzerinde tasaranmış bir üründü.

LIMBO3

Temmuz 2010‘da Xbox 360 için çıkartılmıştı. Xbox One için olan oyunların tam tersine, sadece iki ay içinde piyasaya sürülmüştü. Yani, PS4 sahiplerine mükkemmel bir oyun çıkartılmış olacak. Limbo Informer oynamak için çok uzun süre beklemek zorunda kalınmayacağı gibi interaktif deneyimlerle ilham kaynağı yaratabilir. Ülkemize oyunun gelişi en geç Eylül ayını bulabilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA