Ana Sayfa Haberler LG’nin Yeni Lazer Projesikyonu LG ProBeam Sızdırıldı

LG’nin Yeni Lazer Projesikyonu LG ProBeam Sızdırıldı

0
lg pro beam-3

Güney Koreli teknoloji devi LG‘nin CES 2017 fuarında tanıtacağı yeni projeksiyon cihazının özellikleri sızdırıldı. Panel üretimindeki kalitesini, barkovizyon alanına da taşımayı hedefleyen firmanın yeni lazer projeksiyonu LG ProBeam sizlere evinizin konforunda sinema keyfi yaşatmayı hedefliyor.

Toplam ağırlığı 2.1kg olan cihaz, kompakt yapısıyla dikkat çekiyor. Ürün, sahip olduğu 2000 lümen parlaklığındaki gelişmiş lazer motoru sayesinde karartmanın çok iyi sağlanamadığı alanlarda bile oldukça iyi bir performans sunuyor. LG ProBeam, sahip olduğu kasa ağırlığına oranla oldukça güçlü lazer lambasıyla bu alandaki en hafif Full HD lazer projektörü olma özelliğini taşıyor. Oldukça basit ve şık bir tasarıma sahip olan cihaz, evinizin kozmetiğine de kolay bir şekilde uyum sağlıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

LG ProBeam‘e, üzerinde bulunan kablosuz yansıtma özelliği sayesinde Wi-Fi Miracast bağlantısı üzerinden akıllı cihazlarınızdaki görüntüleri, kablosuz olarak kolayca aktarabiliyorsunuz. Aynı zamanda bluetooth sertifikasına sahip olan, taşınabilir hoparlörler ve ev sinema sistemleri de LG ProBeam ile Sound Sync Adjusment  teknolojisi üzerinden sorunsuz şekilde eşleşebiliyor.

Kasa tasarımı sayesinde oldukça kolay şekilde taşınabilen LG ProBeam, sahip olduğu muhteşem 4 Corner Keystone ve Vertical Auto teknolojisi sayesinde, kurulumu ve görüntü ayarlarını otomatik olarak anında yapabiliyor. LG‘nin Smart TV cihazları için geliştirdiği WebOS yazılımına sahip olan ürün, kullanıcılara aynı zamanda interaktif kullanım imkanı sunuyor. LG, sihirli kumanda ile oldukça kolay ve keyifli bir kullanım imkanı sunan LG ProBeam, smart özellikleri sayesinde, projeksiyon alanında kendini bir adım öne çıkarıyor.

Önümüzdeki günlerde CES 2017 fuarında lansmanı gerçekleştirilecek olan cihazın piyasaya giriş fiyatı hakkında ise henüz açıklanmış bir bilgi bulunmuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA