Güney koreli teknoloji devi LG  yeni ürünü LG Watch W7 ile dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlıyor. Akıllı telefon pazarında özellikle son birkaç yıldır başarısız sonuçlar elde eden şirket. LG Watch W7 gibi yenilikçi ürünlerle toparlanma sürecine girebilmeyi hedefliyor.

 

LG’nin Yeni Akıllı Saati ‘LG Watch W7’!

Hibrid kasa tasarımıyla göze hoş gelen bir yapıya sahip olan LG Watch 7. Kutusundan Android Wear OS işletim sistemiyle çıkıyor. 360×360 piksel çözünürlüğe sahip, 1.2 inç büyüklükte IPS LCD ekranın yer aldığı. Ürünün ekranındaki inç başına düşen piksel sayısı ise 300 ppi. LG Watch W7’nin işlemci yonga seti, Qualcomm işlemci ailesine ait. Snapdragon Wear 2100 işlemci ve Adreno 304 grafik çipinden oluşuyor. Bu işlemci yonga setini 768MB RAM ile destekleyen LG. Ürünün depolama kapasitesini ise 4GB olarak belirlemiş.

LGnin Yeni Akıllı Saati ‘LG Watch W7 2

11858 teknik destek

Hibrid tasarımlı kasa yapısı IP68 sertifikasıyla güçlendirilen ürün, belirli seviyelerdeki toz ve suya karşı kendini koruyabiliyor. 240 MAH kapasiteli pil ile beslenen LG Watch 7, tam dolu pil ile 2 güne varan kullanım ömrü sunuyor. Aynı zamanda üründeki akıllı saat özellikleri devre dışı bırakıldığında ise kullanım süresi 100 güne değin uzayabiliyor.

okumaya devam edin: Satın Alabileceğiniz En İyi Akıllı Saat

LGnin Yeni Akıllı Saati ‘LG Watch W7 3 Akıllı cihazlarla, Bluetooth 4.2 ve Wi-Fi ile bağlantı sağlayabilen ürünün toplam kasa ağırlığı ise 79.5 gram.LGnin Yeni Akıllı Saati ‘LG Watch W7 4

 

 

LG Watch W7 Fiyatı Ne Olacak

Böylelikle klasik akıllı saat özelliklerinin hemen hemen hepsine sahip olan LG Watch W7. Uygulama bildirimleri, mesaj takibi, adım sayar ve mail kontrollerine imkan sağlayabiliyor. Kauçuk ve metal olmak üzere 2 farklı kordon seçeneğinin yer aldığı üründe. Aynı zamanda barometre, jiroskop ve pusula fonksiyonları da yer alıyor. Avrupa pazarlarına giriş fiyatı yaklaşık 599$ açıklanan cihazın Apple Whatch 4 serisinden bile. Yüksek bir fiyat etiketiyle piyasaya giriş yapıyor olması en tepeyi hedeflediğini gösteriyor. Ancak her alanda olduğu gibi akıllı saatler pazarında da büyük sükse sahibi olan Apple bile. Amiral gemisi seviyesindeki ürünlerini bu fiyat etiketinden satışa sunmuyorken. Halihazırdaki fiyat etiketiyle LG Watch W7’nin elde edebileceği satış grafiği ise en çok merak edilen konulardan.

Fiyat              : ***

Performans     : **

Kozmetik        : ****