Ana Sayfa İnceleme LG RAY ÜRÜN İNCELEMESİ

LG RAY ÜRÜN İNCELEMESİ

0
Paylaş

Geçtiğimiz günlerde en üst düzey ürünlerle rekabet etmek adına ürettiği V10 modelini tanıtan LG, yakın bir zamanda da yüksek satış adetleri yakalamayı hedeflediği modeli olan RAY i tanıttı.

lg1

5 inç 1280×720 piksel çözünürlüğe sahip ekran bulunan telefonda Mediatek tarafından geliştirilen 8 çekirdekli 1.4 Ghz işlemci bulunuyor. Dahili depolama birimi 16 GB olan ürünün hafızası dilenirse 128GB a kadar genişletilebiliyor. Üründeki RAM miktarı ise 1GB.

LG Ray modelinde 13 MP arka kamera, 8MP ön kamera bulunuyor. Selfie meraklıları için 8 MP lik önce kamera oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor. Ürün  orta segment bir ürün olmasına rağmen 3000Mah pil gücüne sahip.

lg2

Üründe kilit tuşu G serilerinden alışık olduğumuz gibi arka kısımda kameranın hemen altında bulunuyor. Ses yükseltme ve azaltma tuşları ise hemen bu tuşun altında ve üstünde yer alıyor. Led flaş ile desteklenmiş kamera ürünü kendi sınıfı içerisinde bir üst seviyeye taşıyor. Telefonun hoparlörü ise arkada alt kısıma konuşlandırılmış durumda. Ürün görünüm olarak G3 serisini oldukça andırıyor.

lg3


Ürün ilk olarak Rusya pazarı için tanıtıldı ve yaklaşık 232$ dan satış sunuldu. Ürünün global pazara giriş süresi hakkında herhangi bir bilgi verilmezken ilerleyen günlerde bir çok ülkede satışa sunulması bekleniyor. Türkiye de bu ülker arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ürün fiyatı kur çevirisine doğru orantıda bir fiyata piyasaya çıkarsa ciddi satış adetleri yakalanabilir gibi gözüküyor.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.