Ana Sayfa İnceleme LG LHB675.DTURLLK BLURAY X-BOOM TOWER ÖZELLİKLERİ

LG LHB675.DTURLLK BLURAY X-BOOM TOWER ÖZELLİKLERİ

0

1000W ses çıkış gücü olan bu cihaz harika bir ses kalitesi, şık tasarımı ve barındırdığı diğer özelliklerle ile kesinlikle bekletinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Sinema ses sistemi olarak kullanabilirsiniz; ses kalitesi açısından ve yüksek ses seviyesi sayesinde evin her noktasında mukkemmel bir ses sunuyor.

170246_LG-LHB675-1000W-Dual-Subwoofer-Xboom-Tower_012_1456147491

Bluetooth teknolojisi kullanılarak üretilen bu ürün ile, akıllı cihazlarınızda bulunan müziği blutooth sayesinde kablosuz bir şekilde aktararak müziğin keyifini çıkarabilirsiniz. Kişisel ses modu ile isterseniz sesi Wi-Fi sayesinde TV‘deki sesi akıllı cihazınıza aktararak, akıllı cihazınızın kulaklığından çervenizdekileri rahatsız etmeden dinleyebilirsiniz. USB direkt kayıt ve çalma özelliği sayesinde, CD‘deki bir ses dosyasını USB uyumlu bir mp3 cihaza veya hafıza kartına da çok kolay bir şekilde aktarabiliyorsunuz. CD‘deki ses dosyasını mp3 dönüştürme işlemi de yapabiliyorsunuz; tek yapmanız gereken USB kayıt tuşuna basmanız.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

dlna-certified

Blu-ray 3D oynatma sayesinde yüksek çözünürlükte filmlerinizi de izleyebilrisiniz. Gerçekten sürükleyici ve gerçekçi bir izleme sunuyor. Full HD görüntü geliştirme sayesinde düşük çözünürlüklü içerikleri izlerken, görüntü kalitesi düşük olduğu için ve TV’nin ekran boyutunun büyük olmasından izlenemez bir durumda oluyorlar. LG Full HD Resolution Upscaler teknolojisi sayesinde düşük çözünürlüklü videolarımızı da TV’den izlerken daha kaliteli izleyebiliyoruz.

Bilgisayar, blu-ray oynatıcı dijital kamera, cep telefonu, tablet gibi cihazlarla ev ağı kurup, evin herhangi bir yerinde akıllı cihazınızla dnla sertifikalı cihazlarınızı televizyona bağlayıp istediğiniz film veya videonuzu izleyebilir ya da isterseniz fotoğraflarınızı görüntüleyebilrisiniz. Bunu yapabilmek için yapmanız gereken sadece TVrouter(modem) arası ethernet kablo bağlantısı sağlamak; böylece bütün cihazlarınıza veri aktarımı yapabiliyorsunuz.

SES PERFORMANSI
11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Kanal 4.2
Güç Çıkışı – Toplam 1000W
THD 10% Front L/R 167WX2
THD 10% Surround L/R 167WX2
THD 10% Subwoofer 167WX2

 

BAĞLANTI
USB 1 Adet
Ses Girişi Var
Optik Girişi Var
HDMI Çıkış 1 Adet
Ethernet Var

 

Akıllı Telefon / Tablet Uygulaması   Var
Kişisel Ses Modu   Var
Simplink   Var
USB’den Direkt Kaydetme   Var
TV ile ses senkronizasyonu   Var (Bluetooth)
Karaoke   Var
HDMI 1.4   Var
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA