Ana Sayfa İnceleme Küçük Dev Philips Shoqbox İncelemesi

Küçük Dev Philips Shoqbox İncelemesi

0

dev1

Son yılların gözdesi olan taşınabilir hoparlörler gün geçtikçe daha da gelişiyor.Bunun yakın örneklerinden biri olan Shoqbox oldukça başarılı bir cihaz.Philips firmasının ürettiği bu speakerin en önemli özelliği IPX6 sertifikalı olması.IPX6 sertifikası suya karşı dayanılı olan ürünlere verilir.Bu sayede müzik tutkunları havuzda duşta müziksiz kalmıyor.

dev2

Bluetooth 4.0 ile donatılan bu cihaz ile 10 metre ye kadar kesintisiz müzik dinleyebiliyoruz.Şarj edilebilen bataryası ile 5 saate kadar müzik dinleyebiliyoruz.Boyutlarına göre oldukça güçlü olan Shoqbox ta 2.8 Watt Mono hoparlör bulunuyor.

dev3

Usb mini ile şarj olabilen cihazda birde kablo ile müzik dinleyebilmemiz için 3.5 mm jack girişi bulunuyor.Bu girişler su geçirmeye dayanıklı tıpa şeklindeki kapağın altında konumlanıdırılıyor. Cihazın içindeki dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmeleri yapılabiliyor.Hatta konferans aramalarında kalabalık yerlerde bu özellik çok işe yarıyor.

dev4

Cihazın üzerinde açılıp kapanmasını sağlayan bir tuş bulunuyor.Bununla beraber bluetoothu devreye almaya yada devre dışı bırakmaya yarayan bir tuş bulunuyor.Tabi klasik olarak ses açma ve kapatma tuşlarıda bulunuyor.Bu tuşların hepsinin üstü su geçirmeyen bir malzeme ile kaplanmış.

dev5

200 gram ile oldukça hafif ve taşınabilir olan bu minik devin 60$ lık bir fiyat etiketi bulunuyor. Fiyatı başta biraz pahalı gelebilir ama kullanıldıkça bu fiyatı hak ettiğini göreceksiniz.

Burak Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.