Ana Sayfa Haberler Kolunuzdaki Ekran Cicret

Kolunuzdaki Ekran Cicret

1

cicret1

Akıllı saatler ilginizi çekiyorsa bu bilekliğe hayran kalacaksınız.Normal bir bileklik gibi görünen Cicret aslında kolumuzu duvar gibi kullanan mini bir projeksiyon cihazı.Cihaz üzerinde bulunan sensörler yardımıyla dokunmaları algılayabilen yapısı bulunuyor.Cicret android cihazlarla çalışıyor ve Wi-Fi , Bluetooth gibi bağlantı seçenekleride sunuyor.

cicret2

Micro-Usb ile şarj edebiliyoruz.Şarj ucu standard olduğu için heryerde rahatça şarj edebiliyoruz.Bu bileklikte aynı zamanda dahili hafıza desteği de bulunuyor.16 ve 32 GB olarak iki seçeneği bulunuyor.

cicret3

10 farklı renk seçeneği ile üretilen bu bileklikler suya karşıda dayanıklı.Mobil cihazımızın ekranını bileğimize yansıtan bu cihaz oldukça stabil çalışıyor ve kendi uygulaması üzerinden ayarları yapılandırılabiliyor.Oldukça ilgi gören bu bileklik 400$ gibi bir fiyattan satışa sürülecek.Çok havalı gözüken bu bileklikleri telefonu cebinden çıkarmayı sevemeyenlar kesinlikle denemeli.

Burak  Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

  1. Türkiye de satışı bulunuyormu . protetip aşamasındaki bir şeyi neden satsınlar ya da denemek amaçlı satıyorlar dersem nerden güvenli bir alışveriş yapabiliriz

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.