Ana Sayfa Destek Kiwi Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

Kiwi Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

4
Paylaş
facebook-kiwi-silme

Kullanılmaya başlandığı andan itibaren bir çok kullanıcıya hitab eden Kiwi uygulaması için üyeliğinizi ya da hesabınızı silmek istiyorsanız, Kiwi uygulamasi üzerinden ya da https://kiwi.qa/profile/delete_account linki üzerinden ilerleme yaparak, hesabınızı silebilirsiniz.

Uygulama üzerinden, Ayarlar butonuna ile ilerleme yaparak hesabı silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından Facebook giriş bölümüne atacaktır; içerisine giriş yaptıktan sonra uygulama silinsin mi” bölümü üzerinden hesabınızı silebilirsiniz.

“Hesabı sil” şeçeneğine, “Evet” diyerek onay vermeniz yeterli olacaktır; ardından hesabınız kaldırılacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

4 YORUMLAR

  1. 2 yil once acmis olduum kiwi hesabima suan giremiyorum hesapta fotolarim paylasimlarim v.b seylerim var bu hesabin biran once kapatilmasini istiyorum hesap ikram adanır @ikram47 adına kayıtlı

  2. 2 yıl önce hesap açtık. Şimdi adımız googlede kötü olarak çıkıyor. Hesabıma erişim sağlamadım. Facebookla giriş yapıyorum başka hesap açılıyor. Yardımcı olacak var mı yaa?

  3. iyi hoş anlatmışsınız ama uygulama facebook üzerinden kaldırılmış, silme işlemi yaptığımız zaman hata veriyor, eski hesabı açıyım derken üstüne bir hesap daha açıldı bu sefer iki hesabım oldu ikisini de silemiyorum.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin