Ana Sayfa İnceleme Kingston’dan 2TB Kapasiteli USB Flash Bellek: ‘Data Traveler Ultimate GT’ Özellikleri ve...

Kingston’dan 2TB Kapasiteli USB Flash Bellek: ‘Data Traveler Ultimate GT’ Özellikleri ve Fiyatı

0
Kingston'dan 2TB Kapasiteli USB Flash Bellek: 'Data Traveler Ultimate GT' Özellikleri ve Fiyatı

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden biri olan Kingston, bir süredir üretimini sürdürdüğü Data Traveler ailesinin yeni üyesi Data Traveler Ultimate Generation Terebayt‘ı geçtiğimiz günlerde CES 2017‘de tüketicilerin beğenisine sundu.

Taşınabilir depolama çözümleri alanında yeni bir sayfa açacak kadar yüksek depolama kapasitesine sahip olan ürün, 2TB depolama kapasitesine sahip ve veri, USB 3.1 standartı ile çalışıyor. Günümüz dünyasında bir çok masaüstü bilgisayarın dahili depolama kapasitesinden daha yüksek depolama alanına sahip olan ürün, yalnızca 21 mm inceliğinde. Fiyat baremine göre depolama kapasitesi değişebilen Data Traveler Ultimate GT serisinin aynı zamanda 1TB depolama alanına sahip modeli de bulunuyor.

Çinko&metal alaşımlı dayanıklı tasarımı sayesinde -25 derece ile +60 dereceleri arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz şekilde çalışabilen ürün, -40 derece ile +85 derece arasındaki sıcaklıklarda ise içerisindeki verileri saklayabiliyor. Bir çok işletim sisteminde tak&çalıştır olarak doğrudan kullanılabilen Data Traveler Ultimate GT, artan grafik çözünürlükleri ile birlikte taşınmaları oldukça zorlaşan 4K video medyalarının taşınmasında noktasında oldukça talep göreceği konuşuluyor. Ürün, tam depolama kapasitesi baz alındığında 70 saate kadar 4K video kaydını depolayabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Taşınabilir depolama çözümleri alanında gerek tasarım, gerekse depolama kapasitesi bakımından farklılık yaratarak, bu alanda yeni bir sayfanın açılmasına vesile olacak ürün hakkında Kingston taşınabilir depolama ürünleri müdür Jean Wong : –Kingston olarak her zaman limitleri zorluyoruz. DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcıların mobil olarak veri saklama kabiliyetini artırıyoruz. 2013‘te piyasaya sunduğumuz 1TB kapasiteli sürücümüzün ardından kapasiteyi 2 katına çıkararak, çok iyi bir devam ürünü çıkarttık. Artık kullanıcılar çok daha büyük miktarda veriyi rahatlıkla saklayıp aktarabilecek.ifadelerini kullandı.

Kutusundan 5 yıllık garanti ve ücretsiz teknik destek opsiyonu ile çıkan ürünün Şubat ayından itibaren satışta olması bekleniliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürün işletim sistemlerine göre uyumluluk durumu ise:

İşletim Sistemi Listesi USB 2.0 USB 3.0 / USB 3.1  
 
Windows 10 Evet Evet  
Windows 8.1 Evet Evet  
Windows 8 Evet Evet  
Windows 7 (SP1) Evet Evet  
Mac OS (v. 10.9.x +) Evet Evet  
Linux (v. 2.6.x +) Evet Evet  
Chrome Evet Evet  

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA