Ana Sayfa Haberler Kingston Mobile Lite Wireless G3 Ürün İncelemesi

Kingston Mobile Lite Wireless G3 Ürün İncelemesi

0
Paylaş

Genelde ürettiği taşınabilir bellek ve güçlü ara bellekleri ile tanıdığımız bir marka olan Kingston yakın bir zamandan beri akıllı cihazlara yönelik ürünler de üretmeye başladı.

Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük ihtiyaçlarından olan taşınabilir şarj cihazı ürününe, kablosuz veri aktarım özelliği ekleyerek bambaşka bir cihaz üreten Kingston, bu anlamda ilk ürünü olan Mobillite Wireless G3‘ü geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sundu.

5400 MAH dahili pile sahip olan cihaz 3.7 Volt ve 2 Amper‘e kadar enerji çıkışı verebiliyor.

king1

Cihazın bir diğer önemli özelliği ise hiç şüphesiz ki kablosuz veri paylaşımı diyebiliriz. Cihaz üzerinde bulunan sd kart okuyucu ve usb girişi üzerinden 64GB‘a kadar olan depolama alanlarınızın içindeki verileri Kingston Mobile Lite Wireless G3 üzerinden kablosuz olarak akıllı cihazlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Bunun için, akıllı cihazınızın uygulama marketine girerek Kingston Mobile Lite uygulamasını indirmeniz yeterli. Uygulamayı yükledikten sonra Kingston cihazınızın wireless ayarlarını akıllı cihazınızın üzerinden yapabiliyorsunuz. Daha sonra cihazın USB ve sd kart okuyucuları üzerinden depolama bellekleri bağlayarak bellek içindeki verileri wireless üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

king2

Kingston Mobile Lite ile akıllı cihazınızın yedeğini de Kingston Mobile Lite Wireless G3 üzerinden kablosuz olarak yedekleyebiliyorsunuz.

Toplam 192 gram ağırlığa sahip olan cihaz, en gelişmiş wireless sertifikası olan 802.11ac‘yi 2.4GHZ5GHZ arası hızda destekliyor. Cihazın kart okuyucusu ve USB girişi üzerinden okuyabildiği bellek formatları ise: FAT, FAT32, NTFS ve Ex-FAT. 

iPad 2‘den sonraki tüm iPad, iPhone 4‘den sonraki tüm iPhone cihazlarda ve Android 4.2.x işletim sistemi sürümü üzerindeki tüm Android cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen Kingston Mobile Lite Wireless G3‘ün ortalama satış fiyatı ise 200TL ile 280TL arasında değişiyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.