Ana Sayfa Oyun Keyifli Bir Akıllı Cihaz Oyunu Roll The Ball

Keyifli Bir Akıllı Cihaz Oyunu Roll The Ball

0

Akıllı cihazlar için geliştirilen oyunlar arasına her gün bir yeni uygulama ekleniyor. Ancak bu oyunların içerisinde kaliteli olanları saymaya kalkarsak popüler arasındakiler dışında kalanların sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecektir.

Bizde sizler için hem Google Play Store hemde App Store da bulunan Roll the Ball oyunun Android versiyonunu sizler için inceledik.

 Rall the ball oyunundan bahsetmeden önce şunu söylemeliyim ki bu oyun kesinlikle bağımlılık yapıyor. Bağımlılık yapmasının yanısıra oldukça keyif aldığımı söyleyebilirim.

oyun1

Oyunun konusu başlangıç noktasında bulunan topu varış noktasına ulaşabilmesi için gerekli olan boruları döşemek. Oyunun ilk bir kaç level i eğitim şeklinde geçtiğinde mantığını anlamanız oldukça kolay olacaktır. İlk bölümlerde basit şekilde ilerleyen oyun ilerleyen bölümlerde bölüm geçtikçe zorlaşıyor.

oyun2

Her ne kadar oyunun amacı kutucukları doğru yerlere kaydırarak başlangıç noktasındaki topun varış noktasına ulaşmasını sağlamak olsa da bu işlemi yaparken yaptığınız hamle sayısı  alacağınız puanı etkiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

oyun3

 

oyun4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

oyun5

 

oyun6

Oyunun bazı bölümlerinde zaman sınırlaması bulunuyor. Verilen süre içerisinde bölümü tamamlarsanız ekstra 1 bölüm geçme hakkı kazanıyorsunuz. Verilen süre içerisinde tamamlayamadığınız takdirde ise ekstra bölüm geçme hakkı kazanamıyorsunuz, yalnızca o bölümü geçmiş oluyorsunuz. Kazandığınız ekstra bölüm geçme haklarını zorlandığınız bölümlerde “Hint” butonuna basarak kullanabiliyorsunuz. Kazandığınız “Hint”leri bölümü geçmek adına iyice zorlanmadan kullanmamanızı öneririz. Çünkü ilerleyen bölümlerde oyunun zorluğu giderek artıyor.

İlerde karşımıza çıkan bölümlerden bazıları;

oyun7

 

oyun8

Son zamanlarda oynadığım en keyifli akıllı cihaz oyunlarından biri olan Roll The Ball u denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA