Ana Sayfa Haberler Karşınızda, Xiaomi’nin Yeni Akıllı Bilekliği ‘Mi Band 3’!

Karşınızda, Xiaomi’nin Yeni Akıllı Bilekliği ‘Mi Band 3’!

0

Fiyat/performans odaklı teknoloji üreticileri arasında son dönemde trendini giderek yükselten en büyük şirketlerden biri olan Xiaomi, dolu dizgin peformans gösterdiği akıllı telefon pazarının yanı sıra, bu pazara destek olabilecek giyilebilir teknolojiler alanındaki ürün gamını da genişletmeye devam ediyor. Akıllı bileklileri ile uzun yıllardır giyilebilir teknolojiler pazarına ürünler geliştiren şirketin alana sunduğu en yeni ürün ise Mi Band 3 oldu. Geçtiğimiz yıl firmanın envanterinde yer alan ve oldukça beğeni toplayan akıllı bileklik serisi Mi Band 2’nin devamı niteliğinde olan Mi Band 3, 20 güne varan pil kullanım ömrüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Karşınızda, Xiaomi’nin Yeni Akıllı Bilekliği ‘Mi Band 3’!

Mi Band 2’ye nazaran daha kapasiteli bir ekrana sahip olan üründe adım sayar, uyku takipçisi ve kalp atış sensörü yer alıyor. Akıllı cihazlarınız üzerine yüklenebilen smart uygulaması ile oldukça basit kullanım sunan ürün üzerinde 0.78 inç OLED ekran yer alıyor.

Dokunmatik desteğine de sahip olan bu ekran üzerinden anlık gelen aramaları görebiliyor, gelen aramaları reddedebiliyor ve kısa mesajları okuyabiliyorsunuz. Smart özelliklerinin yanı sıra 50 metre derinlikteki sıvı temasına karşı direnç gösterebilen dayanıklı kasa tasarımı, 20 güne varan pil kullanım ömrü ve über derecede olumlu seviyede olan, fiyat/performans oranıyla albeni etkisi yaratan Mi Band 3’ün yurt dışı satış fiyatı 26$ olarak açıklanmış durumda. İlk etapta yapılan planlamaya göre yalnızca Çin’de satışta olacak olan Mi Band 3’ün şimdilik Siyah, Kırmızı ve Mavi renk seçenekleri bulunuyor. Serinin bir önceki versiyonu Mi Band 2’nin ülkemizde ortalama 100₺ fiyat etiketiyle satıldığını düşünürsek, Mi Band 3’ün ülkemizde yaklaşık 150₺ seviyelerinden piyasaya giriş yapması bekleniyor.

Mi Band 2’nin ülkemizde yarattığı kullanıcı kitlesi ve olumlu tepkiler sayesinde ciddi satış grafiği yakalayacağını düşündüğümüz Mi Band 3’ün Ağustos ayı ortalarından itibaren ülkemizde elektronik ticaret platformlarındaki yerini alması bekleniyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.