Ana Sayfa Haberler Karşınızda Battlefield 5!

Karşınızda Battlefield 5!

0
Paylaş
Karşınızda Battlefield 5!

Battlefield 1‘in ses getirmesinin ardından tüm oyunseverler DICE‘ın yeni Battlefield oyununu merakla beklemeye başlamıştı. Birinci Dünya Savaşı’nı konu alan oyun, şimdi de Battlefield 5 ile oyun severlerin karşısına İkinci Dünya Savaşını konu alarak geliyor.

Karşınızda Battlefield 5!

Call of Duty’nin 2017’de piyasaya sürdüğü ve başarılı olduğu İkinci Dünya Savaşı, Battlefield 5 serisiyle devam edeceğe benziyor. Birinci Dünya Savaşı’nda hayran kitlesini sevindiren ve büyük başarı elde eden şirket, bu efsanevi seriyi İkinci Dünya Savaşı’yla sürdürmek istiyor.

Battlefield 5’e Ait İlk Görüntüler

Yeni yılın ilk aylarında EA Games, yeni Battlefield oyunun 2018 Sonbahar aylarında çıkacağını açıklamış ve oyunseverleri heyecanlandırmıştı. Reddit üzerinden yayılan bir görselle Battlefield 5’in ilk görüntüsü sızdırıldı. BF, şimdiye kadar İkinci Dünya Savaşını konu alan bir oyun sergilememişti. Yeni Battlefield serisinin İkinci Dünya Savaşı’nı konu alması, Battlefield 1 efsanesinden sonra başarıyı elde etmesi bir hayli mümkün görünüyor. Uzun yıllar boyu tarihi ve modern savaşlara odaklanan DICE ekibi, savaş ve BF mekaniklerini tarihe uyarlamayı başarmışlardı. Bu seriye ait bilinen oyunun İkinci Dünya Savaşı’nı konu alması, DICE’ın, oyunseverlerin karşısına nasıl bir görsel ve efektlerle çıkacağı merak konusu. Her şey DICE’ın planlandığı gibi giderse, yakın zamanda yeni oyunun tanıtımını görebiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.