Ana Sayfa Haberler Karşınızda Battlefield 5!

Karşınızda Battlefield 5!

0
Karşınızda Battlefield 5!
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Battlefield 1‘in ses getirmesinin ardından tüm oyunseverler DICE‘ın yeni Battlefield oyununu merakla beklemeye başlamıştı. Birinci Dünya Savaşı’nı konu alan oyun, şimdi de Battlefield 5 ile oyun severlerin karşısına İkinci Dünya Savaşını konu alarak geliyor.

Karşınızda Battlefield 5!

Call of Duty’nin 2017’de piyasaya sürdüğü ve başarılı olduğu İkinci Dünya Savaşı, Battlefield 5 serisiyle devam edeceğe benziyor. Birinci Dünya Savaşı’nda hayran kitlesini sevindiren ve büyük başarı elde eden şirket, bu efsanevi seriyi İkinci Dünya Savaşı’yla sürdürmek istiyor.

Battlefield 5’e Ait İlk Görüntüler

Yeni yılın ilk aylarında EA Games, yeni Battlefield oyunun 2018 Sonbahar aylarında çıkacağını açıklamış ve oyunseverleri heyecanlandırmıştı. Reddit üzerinden yayılan bir görselle Battlefield 5’in ilk görüntüsü sızdırıldı. BF, şimdiye kadar İkinci Dünya Savaşını konu alan bir oyun sergilememişti. Yeni Battlefield serisinin İkinci Dünya Savaşı’nı konu alması, Battlefield 1 efsanesinden sonra başarıyı elde etmesi bir hayli mümkün görünüyor. Uzun yıllar boyu tarihi ve modern savaşlara odaklanan DICE ekibi, savaş ve BF mekaniklerini tarihe uyarlamayı başarmışlardı. Bu seriye ait bilinen oyunun İkinci Dünya Savaşı’nı konu alması, DICE’ın, oyunseverlerin karşısına nasıl bir görsel ve efektlerle çıkacağı merak konusu. Her şey DICE’ın planlandığı gibi giderse, yakın zamanda yeni oyunun tanıtımını görebiliriz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA