Ana Sayfa İnceleme Kablosuz ve İnternetsiz 37 Dilde Tercüme Yapabilen Kulaklık: ‘Mymanu Clik’ Özellikleri ve...

Kablosuz ve İnternetsiz 37 Dilde Tercüme Yapabilen Kulaklık: ‘Mymanu Clik’ Özellikleri ve Fiyatı

6
Kablosuz ve İnternetsiz 37 Dilde Tercüme Yapabilen Kulaklık: 'Mymanu Clik' Özellikleri ve Fiyatı

2006 yılında ilk minyatür kulaklığı üreten Motorola H5 Miniblue geleceğin teknolojisi olmuştu adeta. Teknoloji yerinde saymadı. Zamanla geliştirdikleri ürünler olsun, kablosuz kulaklıklar olsun, her zaman bir gelişim halinde oldular. Birkaçından örnek verecek olursak örneğin; Samsun Gear IconX‘in fitness ile uğraşan sporcuların antreman esnasında motive eden müzükleri dinlemesini sağlamasıydı. Sony Xperia Ear da personel yardımcı olarak her işinizde tüm görevleri yerine getirmiştir.

Şimdi ise tam anlamıyla mücize olan Mymanu Clik ise kablosuz ve internetsiz, tam olarak 37 dilde tercüme olanağı sunuyor. Özellikle herhangi bir ülkeye seyehat halindeyken çevredeki insanlarla iletişim zorluğu çekiyoruz. Ne kadar mimiksel hareketlerle karşıdakine birşey anlatma ve karşıdakinden bir şey anlama konusunda çaba sarf etsek de birçok işimiz yarıda kalıyor. İşte burada Mymanu Clik tam imdadımıza yetişiyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İngiltere’nin Manchester şehrinde bulunan Mymanu firması tarafından üretilen Mymanu Clik, akıllı telefonumuza Bluetooth yardımıyla bağlanıyor. En güzel özelliği ise sizinle konuşulan o anki dili algılayıp bir iki cümle sonra sesli olarak size tercümesinı yapması.

Bluetooth 4.1 modülü ile desteklenmiş kodeks aptX sayesinde aynı zamanda kalite kaybı olmadan müzik dinleyebileceksiniz. Üzerinde bulunan logosuna basılı tuttuğunuzda, vereceğiniz ses komutlarını dinler ve istediğiniz cevapları hemen verir. Bu ürünün desteklediği dillerden bazıları şunlar: Rusça, İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Korece, Japonca, Lehçe, Yunanca, Norveçce,Türkçe ve diğer diller.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ayrıca akıllı telefonunuza bildirim, mesaj vs. geldiğinde, kendinde barındırdığı 16 farklı renk seçeneğiyle sinyal vermeye başlar. 120 mAh pil kapasitesine sahip olan Mymanu Clik, tam olarak 7 saate kadar çalışma imkanı sağlıyor. 8800 mAh kapasiteli kılıfı sayesinde, aynı zamanda akıllı telefonunuzu bu cihazdan şarj edebilme imkanı sağlıyor.

Firmanın peşinden koşan bazı firmaları da belirtmessek olmaz. Google ve Spotify şirketleri bu cihazı kendi bünyelerine katmayı planladıklarını da söyleyelim. Şimdiden fiyatı 200$ olan bu cihaz, sonradan fiyatı artırma ihtimali olduğunu belirtti. Teslimatların Mayıs 2017 yılında olduğu belirtildi.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

6 YORUMLAR

  1. Allah askına şu ürünü Türkiye’de nerden ve nasıl alabilirim . Yardımcı olabilecek birileri varmı acaba?

  2. Lütfen Sipariş verebileceğim veya Adanadan nasıl alacağımı bana bildirmenizi rica ederim.
    Teşekürler

  3. mymanu clik şu an TÜRKİYE satışı var mı? nasıl sipariş edip alabiliriz? lütfen mail atınız.

Comments are closed.