Ana Sayfa Haberler KABLOSUZ ve HAVADA DURAN HOPARLÖR: ‘LG PJ9’ ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ ve HAVADA DURAN HOPARLÖR: ‘LG PJ9’ ÖZELLİKLERİ

0
KABLOSUZ ve HAVADA DURAN HOPARLÖR: 'LG PJ9' ÖZELLİKLERİ
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Havada uçan hoparlörler yeni fikir olmasa da, LG ilk uçan hoparlörünü tasarladi. LG, ürettiği yeni kablosuz havada asılı kalan PJ9 cihazı, görsel efekti yanı sıra mükemmel bir ses performansına sahip.

Eşsiz ses kalitesine sahip LG PJ9, Levitation Station üzerinde havada asılı kalmasıyla gerçekten mükemmel bir görünüşe sahip. Her türlü mekanda ister evde ister dış mekanda tüm ses formatlarını destekleyen cihaz, görenleri kendine hayran bırakacak.

Havada asılı kalmasını sağlayan Levitation Station içinde bulunan özel tasarlanmış mıknatıslar yer alıyor. Bu sayede herhangi bir yüzeye ve kabloya bağlı olmadan müzik ve sesleri aktarabiliyor. Suya dayanıklılığı ve uzun şarj süresine sahip olması ve şarj bittiğinde hemen yere çakılmasını engelleyecek bir özelliğe sahip olması, gerçekten mükemmel ötesi.

LG PJ9, seslerin daha kaliteli bir şekilde dış ortama aktarabilmesi için Dual Passive Radiator özelliğine sahip. Şarj süresinin 10 saate kadar dayanabilmesi ve şarjının bitmesiyle otomatik olarak Levitation Station‘a doğru inmesiyle tekrardan kendi kendine şarj edilebilme özelliğine sahip olması gerçekten şaşırtıcı. Bu işlem gerçekleşirken hiç bir şekilde müziği (sesi) kesintiye uğratmaz. Bu cihaz, 2 farklı Bluetooth cihazına aynı anda bağlanabiliyor. 1 metre su altında 30 dakika boyunca çalışabilen bu cihaz, disariya verdiği ses kalitesiyle gerçekten hayranlık uyandırıyor.

LG, yaptığı açıklamada bu cihazının sunumunun CES 2017‘de olacağını bildirdi.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA