Ana Sayfa Bilgisayar Kablosuz Flash Bellek: SanDisk Connect Wireless Stick Özellikleri ve Kullanımı (Resimli Anlatım)

Kablosuz Flash Bellek: SanDisk Connect Wireless Stick Özellikleri ve Kullanımı (Resimli Anlatım)

0

Gelişen teknoloji ile hayatımızda daha fazla yer edinmeye başlayan flash bellekler, taşınabilir veri depolama aygıtları çok önemli bir yere sahip. Connect Wireless Stick cihazını diğer flash belleklerden ayıran özellik, kablosuz veri aktarabilmeniz.

Yüzey olarak elmas parlaklığını andıran güzel bir dış görünüşe, ortalama 4.30 saat pil ömrüne sahip. Bilgisayarınıza bağladığınız zaman, ortalama 2 saatlik bir zaman diliminde kendini şarj edebilmekte. Connect Wireless Stick 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB seçenekleri bulunmakta. Cihazın yan tarafında bulunan Power tuşuna bastığınızda, cihazın üzerinde küçük beyaz bir ışık görünmekte; bu ışık, cihazın aktif olduğunu göstermekte. Android veya iOS cihazlarınız için de Connect Drive uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

  • Uygulamayı indirdikten sonra Wi-Fi ağımızdan, cihazımızı eşleştirmemiz gerekiyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Telefonumuzda Wi-Fi ağ ayarlarına gidip SanDisk Connect f556f0 kablosuz ağ ismine bağlanıyoruz. Ardından cihazımıza indiridiğimiz uygulamayı açıyoruz.

  • Uygulamada, isterseniz ayarlardan cihaza şifre belirleyebilirsiniz. Bunun dışında klasör oluşturabilir, istediğiniz verileri yedekleyebilirisiniz. Rehberinizi de yedekleyebilirsiniz; telefonunuzda herhangi bir sorun olması durumunda hem özel anlarınıza ait fotoğraflarınız, hem de rehberiniz güvende olmuş olacaktır. “Film rulosu yedekleme”, dediğimizde yedekleme seçenekleri penceresi açılıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • “Film rulosu otomatik yedekleme” seçeneğini açtığınızda, cihazınız ile flash bellek ne zaman bağlantı kurarsa, telefonunuzda yeni yuklenmiş bilgileri otomatik olarak yedekleyecektir. Yedeklemeler için ayrıca klasör açabilir, isim değişikliği de yapabilirsiniz.

  • Belirlediğimiz klasöre istediğimiz bir ismi verebilmemiz, kendimize göre özelleştirmede ayrıca kolaylık sağlayacaktır.

Telefon hafızasında yer kaplamasını istemediğimiz ve flash belleğimizin içine attığımız videolara, bilgilere kolaylıkla erişim sağlayabiliriz. Bunların yanı sıra aynı anda birden fazla cihaz, Connect Wireless Stick belleğe bağlantı kurabilir. Bu da önemli bir veriyi anında paylaşıma açmak için ideal bir özellik ve yoldur.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA