Ana Sayfa Mobil Kaan N2’de Rehber Görünecek Kişileri Seçme!

Kaan N2’de Rehber Görünecek Kişileri Seçme!

0

Başarı Elektronik’in göz bebeği Kaan N2, müşteri kitlesini her geçen gün biraz daha arttırarak satış grafiklerinde kendini yukarı taşımaya devam ediyor. Özellikle Vodafone ve Turkcell abone merkezlerinde aranan ürünlerden biri haline gelen ürün, akıllı telefonlarla tanışmak isteyen kullanıcılara orta düzeyde bir kullanıcı konforu sunuyor. Son dönemde artan döviz kuru oranlarıyla birlikte tüketiciler için fiyat/performans ürünü haline gelen Kaan N2’de tüketicilerin en sık yaşadığı sorunlardan biri olan Rehber gösterilen kişiler sorunsalının çözüm yöntemini sizler için derledik.

  • Kaan N2’de Rehber görüntüleme ayarlarını yapabilmek için öncelikle ana menü üzerinden Kişiler bölümüne giriyoruz.

  • Daha sonra açılan Kişiler ekranında sağ üstte bulunan ‘üç nokta ()’ menüsüne basarak alt menü üzerinden Gösterilecek Kişiler bölümüne giriyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Son olarak ise açılan ekrandan Tüm Kişiler seçeneğini seçerek cihazımızın rehberinde bütün numaraların sıralanmasını sağlayabiliyoruz. Bu işlemin ardından gerek Google hesabımızda, gerek SIM kartımızda gerekse de WhatsApp profilimizde var olan tüm kişiler telefon rehberimizde görünür duruma geçecektir

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA