Ana Sayfa Sosyal Medya iPhone’da Tüm Snapchat Sohbetleri Nasıl Silinir ?

iPhone’da Tüm Snapchat Sohbetleri Nasıl Silinir ?

0

Dünya üzerinde sosyal medya uygulamaları oldukça yağın kullanılıyor. En popüler kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında Snapchat, hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Snapchat uygulaması ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. Uygulama ile kullanıcılara sunmuş olduğu özellikleri diğer sosyal medya platfomları tarafından da kopyalanıyor.

Snapchat ile mesajlaşma, eğlenceli resimler çekme ve benzeri özelliklerini kullanarak eğlenceli resim ve videolar oluşturabiliyoruz.

Mesajlaşma özelliği uygulama üzerinde arkadaşlarımızla mesajlaşma imkanını biz kullanıcılara sunuyor. Hem Android hem İphone telefonlarda uygulama sürümlerini kolaylıkla indirebilir ve kullanımına başlayabiliriz.

Peki iPhone üzerinde Snapchat uygulamasında gereksiz mesajları ve uygulama önbelleğini nasıl silebiliriz?  Aşagıdaki adımları takip edelim.

İphone’daki Tüm Snapchat Sohbetlerini silmek için;

1) Telefonumuzdan Snapchat uygulamamızı açalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2) Kamera görünümünü açalım ve Snapcode’uzumuzu görüntülediğimiz ekranı açmak için aşağı doğru hızlıca kaydıralım.

3) Sonrasındaki adımda ise sağ üst köşede yer alan ayarlar simgesine tıklayalım.

4) Hemen ardından açılan menüden Hesap işlemleri menüsünden Görüşmeleri temizle seçeneğine tıklayalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

5) Açılan pencereden Snapchat sohbetlerimizi ister tek tek istersek te Tümünü temizle seçeneğine dokunarak tüm sohbetleri temizleyebiliriz.

Snapchat uygulamamızdaki geçmiş ve gereksiz sohbetleri temizleme işlemimiz oldukça kolay bir işlem sizlerde uygulamanızda yer alan geçmiş sohbetlerinizi ister tek tek iste toplu halde yukarıdaki adımları takip ederek silebilirsiniz.

Diğer bir sorumuz olan Snapchat Önbellek Nasıl silinir? Aşağıdaki bilgileri inceleyelim

* Iphone cihazımızda bellek üzerinde bir miktar yer açmak istersek Snapchat önbelleğini temizlemek güzel bir fikir olarak görünüyor. Bu işlem için telefonumuzun ayarlar bölümüne giriş yapalım.

Uygulama içerisinden snapchat uygulaması ayarlar menüsüne tıklayalım.  Bu alanda alt kısımda yer alan Önbelleği Temizle seçeneğine dokunalım bu işlem cihazımızdaki uygulama ön belleğini temizlememiz için yeterli olacaktır. Bu işlemle birlikte depolama bellek alanında biraz daha yer edinmiş olacağız.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA