Ana Sayfa Haberler iPhone’a 1 hafta şarjsız pil olanağı geliyor!

iPhone’a 1 hafta şarjsız pil olanağı geliyor!

0
Paylaş

Akıllı telefon kullanıcıların en iyi bildiği sorunlardan biri olan şarj problemi iPhone kullanıcıları için tarih oluyor. Yeni akıllı piller sayesinde iPhonelar artık bir hafta şarja ihtiyaç duymayacak.

Intelligent Energy adlı İngiliz şirketi gelecek birkaç hafta içinde enerji kullanımı konusunda bir devrim yapacağını, teknolojiyi ve diğer cihazları hidrojen içerikli akıllı piller kullanarak daha uzun ömürlü hale getirebileceklerini iddia ettiler.

iphone şarj

Intelligent Energy ( Akıllı Enerji ) adlı kuruluş iPhone kullanıcılarına bir hafta cihazınızı şarj etmeden kullanma imkânı sunarken sadece telefon sektöründe kalmayıp araçların da bu teknolojiden yararlanabileceğinin söyledi.

İlk başta akıllı telefon sektörüne girme düşüncesi olan şirketin ürettiği yeni akıllı piller, çelik, geçirgen plastik ve hidrojen aracığıyla çalışacak. Normal pillerden bir diğer farkı ise cihazın yazılımla kontrol edilebiliyor olması.

Gelen haberler doğrultusunda Apple’ın yeni pil teknolojisine geçmek için adım attığı ve iki şirket arasında sözleşme imzalandığı biliniyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.