Ana Sayfa İnceleme iPhone X’inizi, Real Black Leather Case ile Koruyun!

iPhone X’inizi, Real Black Leather Case ile Koruyun!

0
Paylaş

Halihazırda, dünya üzerindeki en pahalı akıllı telefonlardan biri olan iPhone X, hiç bu kadar güvende olmamıştı. Adını ilk olarak Apple iPhone X satış kuyruğunda yaptığı bireysel şov ile duyuran Mous firması, iPhone X’inizi helikopter düşmelerine karşı bile koruyabilen üst düzey koruma kılıfı Real Black Leather Case’i satışa sundu.

iPhone X'inizi, Real Black Leather Case ile Koruyun!İlk olarak iPhone X’i satın almak için sırada bekleyen binlerce kişinin gözleri önünde, Real Black Leather Case içerisine yerleştirilmiş iPhone X’i havaya fırlatan Mous görevlisi telefonu düştüğü yerden alarak kullanıcılara, hiçbir zarar görmediğini birebir şekilde göstermişti. Aradan geçen zamanın ardından iddaasını daha da ileri taşıyan şirket, bu sefer Real Black Leather Case içerisinde konulmuş iPhone X’i helikopterden aşağı attı ve telefon yine zarar görmedi.

Sahip olduğu Air Shock yapısı sayesinde, darbe anında uygulanan şiddeti neredeyse sıfıra indiren kılıf, aynı zamanda dış görünüşü itibariyle oldukça ergonomik bir yapıda. Ürünü elinize aldığınızda, iPhone X’e yakışır bir kalitede olduğunu arka yüzeydeki deri kaplama ile hissedebiliyorsunuz. Kılıfın ön kısmında ise, dikkatli bakılmadıkça farkedilmeyen hafif bir çıkıntı bulunuyor. Bu çıkıntı, iPhone X’inizin ekranını darbelere karşı korunaklı hale getiriyor. İnternet üzerinde yüzlerce kişi tarafından ev ortamında gerçekleştirlen deneylerde de, iPhone X’in evin en yüksek noktası olan tavan mesafesinden (yaklaşık 2,252,5 metre) yükseklikten aşağı bırakıldığı ve deney sonucunda cihazın hiçbir şekilde hasar almadığı görülüyor.

Eğer siz de iPhone X’inizi güvence altına almak isterseniz, aşağıdaki link üzerinden Real Black Leather Case’i 44.99$ karşılığında sipariş edebilirsiniz:

https://www.mous.co/cases/iphone/x/black-leather/

 

 

Ürün hakkındaki detaylı inceleme videosuna ise aşağıdaki linkten ulaşabiliyorsunuz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=udOBGZV3KDc&feature=youtu.be

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.