Ana Sayfa Haberler iPhone 8 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

iPhone 8 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

0
Paylaş

iPhone kullanıcılarının merakla beklediği, Apple’ın çıkartacağı en iyi ürünlerden biri olarak gösterilen iPhone 8 için artık gün sayılmaya başlandı. Sızıntı sonrasında netleştirilen tanıtım tarihinin 3 hafta sonra belli olacağı, ünlü bir sitenin yaptığı açıklama ile duyuruldu.

Teknolojide çığır açabilecek yenilikler sunan Apple’ın son bombası iPhone 8’in görücüye çıkması için artık sayılı günler kaldı. Marka değerine ve çizgisine yakışır bir ürün sunmayı planlayan Apple, iPhone 8 maliyeti yönünden de bütçeleri zorlayacağa benziyor. Yüksek maliyetinden dolayı tanıtım ve çıkış tarihlerinde yaşanan belirsizliğin ardından gelen bu haber iPhone kullanıcılarını sevindirdi.

İlk akıllı telefonunu piyasaya süreli 10. yılını dolduracak olan Apple, 10. yılına özel olarak kullanıcılarına tasarımı, donanım ve yazılım teknolojisi bakımından üstün ve yepyeni özelliklere sahip bir ürün çıkarma niyetinde.

Mac4Ever adlı site tarafından sürekli yapılan sızıntı haberler, Apple kullanıcıları tarafından büyük memnuniyet ile karşılandı. iPhone 8’in, 3 hafta sonra özel bir etkinlik ile kullanıcılara tanıtılacağı bekleniyor. Yapılacak olan bu tanıtım ile ilgili basına herhangi bir davetiye verilmediği belirtiliyor. Ancak davetiyelerin de en kısa süre içerisinde basınla paylaşılacağı da söylentiler arasında.

iPhone 8’in tahmini ücretinin, 5.500₺ ile 6.500₺ arasında değişeceği de öngörülüyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.