Ana Sayfa Haberler ‘iPhone 8’, ‘Kablosuz Şarj’ Özelliği ile Birlikte Geliyor!

‘iPhone 8’, ‘Kablosuz Şarj’ Özelliği ile Birlikte Geliyor!

0
‘iPhone 8’, ‘Kablosuz Şarj’ Özelliği ile Birlikte Geliyor!

Teknolojide, yeni bir çığır açmayı hedefleyen ‘Apple’ın, duyurmuş olduğu ‘kablosuz şarj’ özelliği herkes tarafından merakla bekleniyor. Duyurusu ‘Twitter’ üzerinden gerçekleştirilen ve ‘iPhone 8’e ait olduğu bilinen şarj pedlerine, yakın zaman içerisinde ‘Apple’ kullanan tüm kullanıcıların kavuşacağı öngörülmekte.
Yıllardır beklenen bu özelliğin, ‘iPhone 8’ ile birlikte gelebileceği ihtimali tüm ‘Apple’ kullanıcılarını heyecanlandırmış görünüyor. Bu haberin kısa sürede tüm dünyada yayılmasının tek nedeni, haberin ‘Twitter’ üzerinden yayılmasıdır. Fakat kesinleşmiş herhangi bir bilgi olmadığından, kısa bir süre sonra tanıtımı yapılacak ‘iPhone 8’in, beklenen ‘kablosuz şarj özelliği’ ile geleceği umudunu azaltmış durumda.

‘iPhone 8’, ‘Kablosuz Şarj’ Özelliği ile Birlikte Geliyor!
Yalnız, bir ‘Twitter’ kullanıcısının kendi sayfasından paylaşmış olduğu ‘kablosuz şarj’ özelliğiyle ilgili görüntüler, ümitleri hala canlı tutmaktadır. Yapılan paylaşım içerikleri kontrol edildiğinde, görüntülerin ‘iPhone 8’e ait olması, ‘Apple’ın, ‘kablosuz şarj’ özelliğini kullanıcılarına sunmayı kafasına koyduğunu düşündürüyor.

Tüm bu bilgilerin ve haberlerin netlik kazanmadığını siz değerli okurlarımızla paylaşmak isteriz. Çünkü ‘Apple’ın bu zamana kadar tanıtımı yaptığı cihazlar ile ilgili çıkan haberlerin hepsinin asılsız olduğu, çıkardığı ürünlerden sonra netlik kazanmıştır. Bu bilgiyi de sizlerle paylaşmış olalım.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.