Ana Sayfa Haberler iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Türkiye Fiyatı Açıklandı!

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Türkiye Fiyatı Açıklandı!

0
iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X'in Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Apple’ın yeni amiral gemisi serileri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen Apple 10.yıl etkinliklerinde tanıtılmıştı. Özellikle tasarımları yönünden büyük ses getiren ürünlerin ülkemizdeki satış fiyatları nihayet belli oldu. Uzun süren bekleyişin ardından ülkemizdeki vergi koşulları ile makyajlanmış fiyatları ortaya çıkan cihazlar için açıklanan perakende satış fiyatları beklenilen seviyelerde oldu diyebiliriz.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X'in Türkiye Fiyatı Açıklandı!

20 Ekim 2017 tarihi itibariyle genel satışa sunulacak olan cihazların ülkemizde satış fiyatları ise, dahili depolama kapasitelerine göre değişiklik gösteren farklı fiyat baremleri şeklinde karşımıza çıkıyor.

4.7 inç ekran boyutuna sahip iPhone 8 modelinin 64GB dahili depolama kapasitesine sahip olan modelinin fiyatı 4199₺ olarak açıklanırken, aynı ürünün 256GB dahili depolama kapasitesine sahip olan modelinin Türkiye başlangıç fiyatı ise 4999₺ oldu.

5.5 inç ekran boyutuna sahip olan iPhone 8 Plus’ın ise 64GB depolama kapasitesine sahip olan modeli 4799₺’den fiyatlandırılırken, ürünün 256GB dahili depolama kapasitesine sahip modelinin ise ülkemizde piyasaya giriş fiyatı 5599₺ oldu.

Ayrıca rutin iPhone modellerinin yanı sıra Apple’ın akıllı telefon pazarındaki 10.yılı şerefine geliştirdiği 5.8 inç ekran boyutuna sahip iPhone X modelinin ise 64GB depolama kapasitesine sahip olan modelinin ülkemizdeki piyasaya giriş fiyatı 6099₺ olarak açıklanırken, aynı ürünün 256GB dahili depolama kapasitesine sahip olan modelini ise 6899₺ olarak açıklandı.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.