Ana Sayfa Haberler iPhone 6 ve 6s ler için Apple Şarjlı Kılıf

iPhone 6 ve 6s ler için Apple Şarjlı Kılıf

0

Hemen hemen her akıllı telefon kullanıcısının yaşadığı sorunlardan olan şarj problemine karşı geliştirilen çözümlerden biri de telefonlara takılan şarjlı kılıflar. Geçtiğimiz yıllarda uzak doğulu bir çok aksesuar üretici firmanın telefonlar için geliştirdiği şarjlı kılıfları aksesuar ürünleri arasında görmüştük.

Apple geçtiğimiz günlerde iPhone 6 ve iPhone 6s modellerine uyum sağlayabilen sarjlı kılıfı Smart Battery Case i tanıttı. Telefonun arkasına takılan ve aynı zamanda kılıf görevi de gören bu ürünün şarj kapasitesi hakkında apple tarafından herhangi bir bilgi paylaşılmış değil. Ancak kapasite hakkında herhangi bir bilgi verilmese de, apple smart battery case ürünü için 25 saate kadar telefonla konuşma süresi, 18 saate kadar internet kullanımı süresi ve 20 saate kadar video oynatma süresi vaadediyor. Tabi bu süreler sizin cihazı kullandığınız modlara göre değişiyor. (Ekran parlaklığınız, telefonunuz ses seviyesi)

sarj1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

iPhone 6 ve iPhone 6s modeliyle uyumlu olan Smart Battery Case in iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Beyaz ve kömür grisi renklerinde olan Smart Battery Case telefon kullanırken elinizi rahatsız etmeyecek bir malzemeden yapılmış ve kullanımı kolaylaştıran bir tasarıma sahip.

sarj2

Telefonunuzu taşınabilir şarjlı kılıfa üst kısımdan takıyorsunuz ve çıkarırken tam tersi yönde kuvvet uygulamanız gerekiyor.

Smart Battery Case inizi telefonunuza bağlıyken şarj ederseniz şarjlı kılıfınızın şarj seviyesini telefon ekranınızdan takip edebiliyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

sarj3

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA