Ana Sayfa Destek iOS 11.2.6 Güncellemesi Yayımlandı!

iOS 11.2.6 Güncellemesi Yayımlandı!

0
iOS 11.2.6 Güncellemesi Yayımlandı!

iPhone kullanıcıların son zamanlarda yaşamış olduğu mesaj ile kilitleme sorunu nedeniyle, telefonların kilitlenip sonrasında açılmadığı tespit edildi. WhatsApp ve Facebook uygulamalarını da bloke edip, bu uygulamalara erişimi engelleyen sorun, gelen güncelleme iOS 11.2.6 güncellemesiyle birlikte giderilmiştir.

 

Son zamanlarda yaşanan kilitleme sorununun bir an önce ortadan kalkabilmesi için, yayımlanan bu güncellemeyi muhakkak almanız gerekiyor. Bu güncellemeyi sağlamayan kullanıcılar, arkadaşlarından, sevdiklerinden gelen mesajların okunması esnasında bir anda telefonun kapanmasıyla karşı karşıya kalmakta. Sorunun ortadan kalkabilmesi için yapılacak olan işlem adımlarını, ekran görüntüleri ile birlikte aşağıda, makalemizin devamında sizler için paylaşıyoruz.

iOS 11.2.6 Güncellemesi Yayımlandı!

iPhone kullanıcılarının, telefonlarının kilitlenmesi sorununa çözüm için Apple tarafından iOS 11.2.6 güncellemesi yayımlandı. Gelen güncellemeyi nasıl indireceğinizi anlatacağız.

  • Öncelikle cihazımızın Menü ekranına girdikten sonra ‘Ayarlar’ menüsüne giriş yapıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Karşımıza gelecek olan ekranı aşağıya doğru indirdiğimizde  ‘Genel’ menüsünü göreceksiniz; bu menüye dokunarak işlemlerimize devam ediyoruz.

  • Karşımıza gelen ekranda ‘Yazılım Güncelleme’ başlığı altında bir yazı göreceksiniz. Bu yazının üzerine dokunuyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Daha sonrasında güncellemenin geldiğine ilişkin bilgilendirme karşımıza gelecek. Alt satırda yer alan ‘Şimdi Yükle’ bölümüne tıkladıktan sonra yükleme işlemi başlayacaktır.
  • Güncelleme tamamlandıktan sonra, artık gönül rahatlığı ile cihazınızın kullanımlarını gerçekleştirbilirsiniz.

WhatsApp, Facebook üzerinden görüşme sağladığınız arkadaşlarınızın yazı sitilinden oluşan kilitleme sorunu ortadan kalkacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA