Ana Sayfa Destek iOS 10.2.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

iOS 10.2.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

0
Paylaş
iOS 10.2.1 sürüm güncellemesi, iOS 10.2.1 sürüm güncellemesi hakkında bilgi, Apple iOS güncelleme, Apple iOS 10.2.1 güncelleme, iOS 10.2.1 güncelleme, iOS 10.2.1 güncellemesi nasıl yapılır?, iOS güncellemesi nasıl yapılır?, Apple iOS güncellemesi nasıl yapılır?

Siz değerli okuyucularımıza bu makalemizde iOS 10.2.1 güncellemesi ve nasıl yapılabileceği ile ilgili bilgi vereceğiz.

  • Öncelikli olarak sırasıyla Ayarlar → Genel menülerine girerek, yazılım güncellemesini kontrol etmeniz gerekmekte.

  • Yazılım güncelleme bilgisi geldikten sonra Şimdi Yükle menüsüne tıklayalım. Ardından Safari uygulaması ile Apple lnc.‘e giriş yapalım.

  • Apple Inc.‘e girip, yukarıdaki ekran görüntülerinde görülen adımları inceledikten sonra tekrar Ayarlar → Genel menülerinden, yazılım güncellemesine girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Güncelleme başladıktan sonra, yukarıdaki ekran görüntüsündeki gibi “Güncelleme doğrulanıyor…” şeklinde bilgilendirme penceresi çıkacak; işlemin tamamlanmasını bekliyoruz.

  • güncelleme bittikten sonra yukarıdaki ekran görüntüsündeki gibi “iPhone’unuz iOS 10.2.1 sürümüne güncellendi” bilgilendirme penceresi gelecektir. Bu bilgilendirme ile güncelleme işlemi bitmiş bulunuyor. Telefonunuzu, güncel iOS sürümü ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.