Ana Sayfa Sosyal Medya İnstagramda Gönderdigimiz Takip İsteklerini Nasıl Bulabiliriz ?

İnstagramda Gönderdigimiz Takip İsteklerini Nasıl Bulabiliriz ?

0

Sosyal medya platformu denildiğinde akla ilk gelen uygulamalardan bir tanesi de instagram uygulaması oluyor. İnstağram kendine has özellikleri ile kullanıcılarının ilgi ve beğenisini alıyor.

Uygulama kullanıcılarına mesajlaşma, hikaye paylaşma, resim ve video yüklemeleri sayesinde oldukça popüler bir uygulama olarak biliniyor.

İnstagram bir çok sosyal ağ arasında zirvedeki yerini kaybetmeden korumaya devam ediyor. Tabi ki buradaki en büyük etkenlerden bir tanesi de isntagram’ın sürekli yeniliklerine bir yenisini ekleyerek diğer uygulamalardan bir adım öne geçmesidir.

Bu makalemizde instagram hesabımızda daha öncesi de gönderdiğimiz takip isteklerini bulmak ve iptal etmek istiyorsak hangi yolu izlemeliyiz inceleyeceğiz. İnstagramın en çok ilgi gören özelliklerinden bir tanesi de veri arşivini indirmemize olanak sağlayan bu özelliği oldu. Bu özellik sayesinde bir çok isteği bütün ekranda gördük ve dilediğimiz gibi değiştirdik.

Aslında işlemler adımları takip ettiğimizde ve doğru uyguladığımızda oldukça basit. Aşağıdaki adımları takip edelim.

Adımlara başlamadan önce not olarak ekleyelim bir tarayıcı üzerinden işlem yapmamız gerekecektir.

1) Öncelik olarak instagram hesabımıza www.instagram.com adresinden  giriş yapalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2) Hesabımızda ayarlar bölümüne giriş yapalı.

3) Hemen ardından Açılan ekrandan Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine tıklayalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

4) Açılan sayfayı alt kısma doğru kaydıralım ve menüler arasından hesap verilerini görüntüle sekmesine giriş yapalım.

5) Açılan bu menüde birçok bilgiye ulaşabiliriz. Takip isteklerimizi görmek için Bağlantılar sekmesinin hemen altında yer alan Mevcut takip istekleri seçeneğinden Tününü gör butonuna tıklayalım.

6) Açılan bu ekranda ise kimlere takip isteği gönderdiğimizi kullanıcı adları ile birlikte görebiliriz. Bu alandan ister takibi geri çekebilir istersek te herhangi bir işlem yapmadan sayfadan çıkabiliriz.

Yukarıda bahsettiğimiz adımları doğru bir şekilde uyguladığımızda bizlerde hesabımızda göndermiş olduğumuz takip isteklerine ulaşabilir ve dilediğimiz gibi işlem yapabiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA