Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram’da Çoklu Hesap Kullanma

Instagram’da Çoklu Hesap Kullanma

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

inst1

İnternetin en hızlı büyüyen sosyal ağlarından Instagram, yayınladığı yeni beta sürümünde tekbir cihazdan çoklu hesap kullanma imkanı sunuyor.

Ülkemizde de oldukça çok kullanıcısı bulunan Instagram, özellikle fenomenlerin ve bu sosyal ağda işi için kullanıcılarla buluşanların sıkça kullandığı Instagram çoklu hesap kullanma yöntemi, şimdi yayınlanan yeni beta sürümünde kullanıcıların test etmesi için resmi olarak sunuldu.

Şimdilik sadece Android cihazlar için yayınlanan yeni Instagram beta sürümünden faydalanabilmek için yapılması gerekenler aşağıda.

Instagram Çoklu Hesap Kullanama Yöntemi

Öncelikle bu işlemin Instagram tarafından resmi olarak yeni sürümde sunulduğunu aktaralım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bunun için isteseniz buraya tıklayarak Instagram Beta Programına katılabilir ve doğrudan Google Play Store’dan beta sürümünü indirebilir ya da buradaki yeni Instagram beta 7.12.0 sürümüne ait APK dosyasını indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

 

inst2

Yeni sürümü kurduğunuzda, Instagram’da profil sayfasındaki seçenek menüsünde Hesap Ekle butonunun belirdiğini göreceksiniz.

Buradan şahi, iş ve daha bir çok farklı alanlarda kullanabileceğiniz birden fazla Instagram hesabı ekleyebilir ve daha önce oldukça uğraştıran Instagram çoklu hesap kullanma yöntemine kolayca sahip olabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA