Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram’da Çoklu Hesap Kullanma

Instagram’da Çoklu Hesap Kullanma

0
11858 teknik destek

 

inst1

İnternetin en hızlı büyüyen sosyal ağlarından Instagram, yayınladığı yeni beta sürümünde tekbir cihazdan çoklu hesap kullanma imkanı sunuyor.

Ülkemizde de oldukça çok kullanıcısı bulunan Instagram, özellikle fenomenlerin ve bu sosyal ağda işi için kullanıcılarla buluşanların sıkça kullandığı Instagram çoklu hesap kullanma yöntemi, şimdi yayınlanan yeni beta sürümünde kullanıcıların test etmesi için resmi olarak sunuldu.

Şimdilik sadece Android cihazlar için yayınlanan yeni Instagram beta sürümünden faydalanabilmek için yapılması gerekenler aşağıda.

Instagram Çoklu Hesap Kullanama Yöntemi

Öncelikle bu işlemin Instagram tarafından resmi olarak yeni sürümde sunulduğunu aktaralım.

11858 teknik destek

Bunun için isteseniz buraya tıklayarak Instagram Beta Programına katılabilir ve doğrudan Google Play Store’dan beta sürümünü indirebilir ya da buradaki yeni Instagram beta 7.12.0 sürümüne ait APK dosyasını indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

 

inst2

Yeni sürümü kurduğunuzda, Instagram’da profil sayfasındaki seçenek menüsünde Hesap Ekle butonunun belirdiğini göreceksiniz.

Buradan şahi, iş ve daha bir çok farklı alanlarda kullanabileceğiniz birden fazla Instagram hesabı ekleyebilir ve daha önce oldukça uğraştıran Instagram çoklu hesap kullanma yöntemine kolayca sahip olabilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1960 Oylamalar · 1960 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikiPhone 6S Touch ID Ve Parola Ayarlama
Sonraki İçerikSkype Bazen İnternet Yavaşlıyor ve Bir Süreliğine Duruyor Sorunu Çözümü
Teknolojiyi yakından takip edip yenilikleri bulup araştıran ve bunları paylaşan bir blog yazarıdır. Şuanda Teknosor firmasında çalışmaktadır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.