Bu yazımızda Instagram‘da beğendiğiniz paylaşımları görüntüleme ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

Instagram‘da, geçmişe dönük, beğendiğiniz paylaşımları görebilirsiniz. Ancak yalnızca beğendiğiniz son 300 gönderiyi görebilirsiniz.

Beğendiğiniz paylaşımları görmek için profil sayfanızdaki Instagram menüsünü kullanmalısınız. Profil sayfanızda Instagram menüsüne dokunun. Daha sonra Etkinliğiniz (Your Activity) ve ardından Etkileşimler ve Beğeniler (Interactions and Likes) menüsüne dokunun.

Ancak bir bilgisayardan Instagram hesabınızsa giriş yaptığınızda, beğendiğiniz paylaşımların listesini göremezsiniz.

Instagram gibi bir sosyal medya platformunda etkileşimler bazen çok kısa süreli ve anlık gelebilir. Örneğin, bir paylaşımı beğendikten sonra, Instagram akışınızdan kaybolabilir. Ve o paylaşımı görüntülediğinizi kolayca unutabilirsiniz.

11858 teknik destek

Peki, Instagram’da geçmişte beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videoları artık (tekrar) görüntüleyebildiğinizi biliyor muydunuz? Instagram hesabınızı açtığınız tarihten itibaren beğendiğiniz her şeyi görmek mümkün olmasa da, beğendiğiniz en son 300 paylaşımı kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Instagram’da Beğendiğiniz Paylaşımları Nasıl Görebilirsiniz?

  • Android ya da iPhone telefonunuzda Instagram uygulamasını başlatın.
  • Instagram hesabınızın profil sayfasına gitmek için sağ altta yer alan hesap simgesine dokunun.
  • Daha sonra, gelen ekranda sağ üstte yer alan ≡ (üç çizgi) menüsüne dokunun.

Instagram'da Beğendiğiniz Paylaşımları Görüntüleme

  • Açılan menü listesinde Etkinliğiniz (Your activity) menüsüne dokunun.
  • Daha sonra, açılan menü listesinde Etkileşimler (Interactions) seçeneğine dokunun.

Instagram'da Beğendiğiniz Paylaşımları Görüntüleme

  • Ve ardından, açılan sayfada Beğeniler (Likes) menüsüne dokunun.

Bu son adımdan sonra, beğendiğiniz son 300 paylaşımın bir listesi ekrana gelecek. Paylaşımı görüntülemek için herhangi bir küçük resme dokunun. Ya da beğendiğiniz paylaşımları birkaç farklı kritere göre sıralamak için, sağ üstte yer Sırala ve filtrele (Sort & filter) menüsünü kullanın.

Instagram'da Beğendiğiniz Paylaşımları Görüntüleme

Not: Yalnızca mobil uygulamada beğendiğiniz paylaşımları görebilirsiniz. Instagram hesabınıza bir bilgisayardan (Windows veya Mac) giriş yaptığınızda bu özelliği bulamazsınız.

Bu yazımızda Instagram‘da beğendiğiniz paylaşımları görüntüleme ile ilgili detaylı bilgi verdik.

Bu yazımızda Instagram‘da fotoğraflarda ve videolarda filtre kullanma ile ilgili detaylı bilgi verdik.

En güncel teknoloji konuları ile ilgili teknik destek ve çözüm içeren videolar için Teknodestek YouTube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

Ayrıca, yorumlar bölümünden, web sitemizde hangi konularla ilgili içerikler görmek istediğinizi iletebilirsiniz. Hangi teknik konularda arama motorlarında daha çok arama yaptığınızı belirtebilrisiniz. Böylece sitemizin içeriğinin daha alakalı ve zengin olmasına katkı sunabilirsiniz.

Hazıladığımız içerikleri beğeniyorsanız, bu içeriklerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ve böylece daha çok kişinin bu içeriklerden istifade etmesine yardımcı olabilirsiniz.