Ana Sayfa Destek Instagram’da ‘Bana Bir Soru Sor’ Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram’da ‘Bana Bir Soru Sor’ Özelliği Nasıl Kullanılır?

0

Instagram’da ‘Bana bir soru sor!’ özelliği nedir? Bu özellik nasıl kullanılır? Soru soranlara nereden cevap verilir? Bu soruların yanıtı makalemizde yazılı ve görsel olarak açıklanmıştır.

Sosyal medyanın vazgeçilmezi olan Instagram, yeni özellikleriyle kullanıcılarının beğenisini ve memnuniyetini artırıyor. Bana bir soru sor!’ özelliğini kullanabilmek ve Instagram’da daha aktif, sürekli online kullanıcı olduğunuzu belirtmek için, arkadaşlarınız veya herkes ile ‘soru sor’ özelliğini paylaşabilirsiniz. Kullanımı, sadece hikâye içerisinde yer almaktadır.

  • Kendi hikâyelerinizi renklendirmek, son güncelleme ile gelen hikâye özelliğine gelen ve çok kullanılanlar arasında yer alan çıkartmanıza yanıt alabileceğiniz özelliği kullanmak için Instagram hesabınızda Hikâyeler bölümüne giriş yapınız.
  • Üst bölümde yer alan sembole tıklayınız.

Instagram’da ‘Bana Bir Soru Sor’ Özelliği Nasıl Kullanılır?

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Hikâyenizde paylaşmak için, Sorular seçeneğine tıklayınız.

  • Karşınıza, Bana bir soru sor’ ekranı gelecektir. İsterseniz gelen ekrandaki soruyu değiştirebilir ya da siyah ekran yerine, kendi belirlediğiniz hikâyelerin bir köşesine ekleyebilirsiniz.

  • Sorulan soruları isterseniz paylaşabilir ya da mesaj olarak dönüş yapabilirsiniz.

  • Yanıtınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilir; size gelen sorularla, merak edenler için ek hikâye oluşturabilirsiniz. Paylaşımınızda, soru soran kişiyi etiketleyebilir ya da gizli paylaşım üzerinden devam edebilirsiniz; bunun için için ‘Yanıtı Paylaş’ demeniz yeterli olacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA