Ana Sayfa Haberler Instagram’a Sesli ve Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor!

Instagram’a Sesli ve Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor!

0
Instagram’a Sesli ve Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor!

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram’a görüntülü ve sesli görüşme özelliği geliyor. Sızdırılan bilgilere göre, Instagram artık yalnızca fotoğraf ekleyeceğiniz bir uygulama olmayacak; eklenecek yeni özellik sayesinde görüntülü ve sesli görüşme imkanını da kullanıcılarına sunacak.

Sızdırılan bilgilere göre,dünyanın en aktif olarak kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’a sesli ve görüntülü görüşme özelliği geliyor. Facebook ve WhatsApp uygulamalarına daha önce eklenen bu özellik, Instagram’a da geliyor. Instagram’ın Android (APK) uygulaması içerisinde dikkat çeken sesli ve görüntülü arama sembollerinin yer alması, İnstagram’a bu özelliğin gelme ihtimalini oldukça güçlendirdi. Bu özellik aktif olarak kullanılabilir hale getirildiğinde, DM (Direct Message) bölümünün yanına eklenecek. Eklenen bu yeni ikona dokunulduğunda sesli veya görüntülü arama kısmı, kullanıcıların karşısına çıkacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu Özellik Her an Gelebilir!

Daha önce Facebook ve WhatsApp uygulamalarında da ortaya atılan bu tür iddialar, kısa süre sonra sesli ve görüntülü görüşme özelliği uygulamalara eklenerek kullanıcılarının hizmetine sunulmuş ve iddialar doğrulanmıştı. Sızdırılan bilgilere göre, Instagram’a da bu özelliğin gelmesi an meselesi.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA