Ana Sayfa Sosyal Medya İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

0

Instagram dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Fakat hala bazı özelliklerini tam olarak keşfetmiş değiliz. Örneğin cevabı en çok merak edilen ve sürekli sorulan Instagram’dan nasıl video indirilir sorusu. Hatta bir çoğumuzun instagram videolarının indirilebilir olduğunu ya da bu videoları indirmek için herhangi bir yöntem olduğundan haberi bile olmayabilir. Video,  zaman içinde fotoğrafları geride bırakan bir kayıt türü haline geldi. Videolar şimdilik fotoğraflardan çok daha popüler. Bu popülerlik, tüm paylaşılan platformlardan fotoğraf ve video indirme ve depolama imkanına da izin vermiş durumda. Facebook’ta olduğu gibi, Youtube’da da Instagram’da da video indirebilirsiniz. Telefon, marka modeline göre değişiklik gösterebilen bu süreçleri adım adım araştırdık ve yazımızda sizinle paylaştık.

Instagram üzerinden video indirmek için birden fazla yöntem kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntemi videoyu indireceğiniz yere göre seçmeniz gerekiyor. iPhone ve iOS cihazlarda çalışan uygulamalar farklı olurken bazen android cihazlarda çalışan uygulamalar da farklı olabiliyor. Aynı şekilde bilgisayar üzerinden video indirmeye çalıştığınızda yine windows bilgisayarlar ile iOS işletim sistemine sahip Mac bilgisayarlarda çalışan programlar da farklı olabiliyor. Mac bilgisayarlarda çoğunlukla tarayıcı ayarlarından değişiklik yapmak yeterlidir. Instagramdan online olarak video indirmek için öncelikle bilgisayarınızdan hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Instagram video indirme işlemi iPhone üzerinden ya da diğer mobil cihazlar üzerinden de yapılabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Instagram’dan iOS uygulaması kurulu olan herhangi bir telefona veya tablete video indirmek için video indirme uygulaması indirmeniz gerekiyor. App Store’daki uygulamalar genellikle test edilir ve güvenli uygulamalardır. Bu uygulamaları virüs içerebileceğinden ve telefonunuza zarar verebileceği için indirirken dikkatli olun. iOS telefonlarına ve tabletlere video indirmek için farklı uygulamalar bulmak istiyorsanız iTunes’ta Instagram video indirici gibi aramalar yapabilirsiniz.

Instagram’dan video indirme işlemi android ve iOS cihazlar için aynıdır. Tabii ki, burada androidler için uygulamayı android store dan yani Google play store dan indirmeniz gerekiyor.  İndirdiğiniz videoları telefonunuzdaki camera roll ya da videolar kısmında bulabilirsiniz. Instagram için QuickSave uygulaması Instagram’dan telefona video indirmek isteyen android işletim sistemi sahipleri tarafından kullanılabilecek bir uygulamadır.Bu uygulama ücretsizdir ve kullanıcıları tarafından büyük bir beğeni toplamış durumda.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA